„Activejet AMY-313“ belaidė USB pelė (optinė; 1200 DPI; juoda ir pilka)
„Activejet AMY-313“ belaidė USB pelė (optinė; 1200 DPI; juoda ir pilka)





„Activejet AMY-313“ belaidė USB pelė (optinė; 1200 DPI; juoda ir pilka)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Paviršiaus spalva | Monotoniškas |
| Formos faktorius | Ambidekstrinis |
| Baterijos įtampa | 1,5 V |
| Baterijų skaičius | 1 |
| Maitinimo šaltinis | Baterijos |
| Baterijos tipas | AA |
| Svoris | 111 g |
| Gylis | 102 mm |
| Plotis | 60 mm |
| Ūgis | 35 mm |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis |
| Tikslas | Biuras |
| Rekomenduojamas naudojimas | Universalus |
| Judėjimo skiriamoji geba | 1200 DPI |
| Mygtukų kiekis | 3 |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Produkto tipas | Belaidis |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| Įspėjimai | Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių., Produktas turi būti apsaugotas nuo drėgmės. Išmeskite pagal vietinius elektroninių atliekų tvarkymo reikalavimus. |