A4Tech Bloody J95S akmens juodumo USB pelė (aktyvuota A4TMYS47300
A4Tech Bloody J95S akmens juodumo USB pelė (aktyvuota A4TMYS47300






A4Tech Bloody J95S akmens juodumo USB pelė (aktyvuota A4TMYS47300
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Formos faktorius | Dešinė ranka |
| Paviršiaus spalva | Monotoniškas |
| Apšvietimas | Taip |
| Maitinimo šaltinis | Kabelis |
| Svoris | 160 g |
| Ūgis | 43 mm |
| Plotis | 78 mm |
| Gylis | 131 mm |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 7“, „Windows 8.1“, „Windows Vista“, „Windows 10“, „Windows 8“, Windows XP |
| Judėjimo skiriamoji geba | 8000 DPI |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Įrenginio sąsaja | USB A tipo |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Pagreitis (maks.) | 20 g |
| Pritaikoma judesio skiriamoji geba | Taip |
| Mygtukų patvarumas (milijonai paspaudimų) | 20 |
| Tikslas | Žaidimai |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Pelės sekimo greitis | 100 ips |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Kabelio ilgis | 1,8 m |