TP-Link UE200 tinklo plokštė Ethernet 100 Mbit/s
TP-Link UE200 tinklo plokštė Ethernet 100 Mbit/s
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Atitikties sertifikatai | RoHS |
| LED indikatoriai | Taip |
| Komponentas skirtas | Stacionarus kompiuteris / nešiojamas kompiuteris |
| Vidinis | Ne |
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| Produkto spalva | Mėlyna, Balta |
| Maitinamas USB | Taip |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–90 % |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–70 °C |
| Ūgis | 16,2 mm |
| Gylis | 26 mm |
| Plotis | 71 mm |
| Ethernet LAN duomenų perdavimo sparta | 100 Mb/s, 10 |
| Kabelių technologija | 10/100BaseT(X) |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis | 100 Mb/s |
| Ethernet sąsajos tipas | Greitas Ethernet |
| Ethernet LAN | Taip |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | „Mac OS X 10.9 Mavericks“, „Mac OS X 10.6 Snow Leopard“, „Mac OS X 10.11 El Capitan“, „Mac OS X 10.10 Yosemite“, „Mac OS X 10.12 Sierra“, „Mac OS X 10.5 Leopard“, „Mac OS X 10.13 High Sierra“, „Mac OS X 10.7 Lion“, „Mac OS X 10.8 Mountain Lion“ |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 10 Enterprise“, „Windows 7 Home Basic x64“, „Windows Vista Home Basic“ x64, „Windows 7 Professional x64“, „Windows Vista Enterprise“, „Windows 8.1 Enterprise“, „Windows 7 Professional“, „Windows 8 Pro x64“, „Windows 8.1 Pro“, „Windows 10 Pro“, „Windows 7 Home Premium“, „Windows 7“ pradedančiajam, „Windows 10“, „Windows Vista Ultimate“ x64, „Windows 10 IoT Core“, „Windows XP Professional x64“, „Windows Vista Enterprise“ x64, „Windows 8.1 Enterprise“ x64, „Windows 8.1 Pro x64“, „Windows 8.1 x64“, „Windows Vista Home Basic“, „Windows 10 Home x64“, „Windows 8“, „Windows Vista Business“, „Windows 8.1“, „Windows Vista Ultimate“, „Windows 7 Ultimate“ x64, „Windows Vista“, „Windows 7 x64“, „Windows 10 Pro x64“, „Windows Vista Home Premium x64“, „Windows 10 Education“ x64, „Windows XP Home x64“ „Windows 8 x64“, „Windows Vista Business x64“ „Windows 10“ švietimas, „Windows XP Professional“, „Windows 8 Enterprise“ x64, „Windows 8 Pro“, „Windows 7 Enterprise“, „Windows XP“, „Windows 7“, „Windows Vista Home Premium“, „Windows XP Home“, „Windows 10 Home“, „Windows 7 Starter“ x64, „Windows 8 Enterprise“, „Windows 7 Home Premium x64“, „Windows 7 Enterprise“ x64, „Windows Vista“ x64, „Windows 10 IoT Enterprise“, „Windows 7 Home Basic“, „Windows 7 Ultimate“, „Windows 10 Enterprise“ x64, „Windows 10 x64“ |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Greitas diegimo vadovas | Taip |
| Ryšio technologija | Laidinis |
| USB jungties formos koeficientas | Tiesiai |
| Pagrindinio kompiuterio sąsaja | USB |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| USB versija | 2.0 |
| Sąsaja | Ethernet |
| Suderintos sistemos (HS) kodas | 85176990 |
| Įspėjimai | Neatidarykite prietaiso korpuso. |