TP-LINK TL-WN822N WLAN 300 Mbit/s
TP-LINK TL-WN822N WLAN 300 Mbit/s





TP-LINK TL-WN822N WLAN 300 Mbit/s
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Antenos tipas | 2x Omni |
| Vidinis | Ne |
| Produkto spalva | Balta |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–70 °C |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C, 0–30 °C |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–90 % |
| Gylis | 68 mm |
| Plotis | 90 mm |
| Ūgis | 16,8 mm |
| Palaikomi WLAN duomenų perdavimo greičiai | 300 Mb/s, 11, 54 |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Dažnių diapazonas | 2,4–2,4835 GHz |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis | 300 Mb/s |
| „Wi-Fi“ diapazonas | Vieno dažnio (2,4 GHz) |
| Pridedami laidai | USB |
| Ryšio technologija | Belaidis |
| Sąsaja | WLAN |
| Pagrindinio kompiuterio sąsaja | Mini USB |
| Pelnas | 3 dBi |
| Kabelio ilgis | 1,5 m |
| Matmenys (P x G x A) | 90 x 68 x 16,8 mm |
| Matmenys (P x G x A) (imperinė sistema) | 88,9 x 68,6 x 17,8 mm (3,5 x 2,7 x 0,7 colio) |