TP-Link AX1800 dviejų antenų didelio stiprinimo belaidis USB adapteris
TP-Link AX1800 dviejų antenų didelio stiprinimo belaidis USB adapteris
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Atitikties sertifikatai | RoHS, CE, Federalinė ryšių komisija (FCC) |
| Perdavimo galia (FCC) | 19 dBm |
| Perdavimo galia (CE) | 16 dBm |
| Produkto spalva | Juoda |
| Antenos tipas | Išorinis |
| LED indikatoriai | Būsena |
| Veikimo režimai | Infrastruktūros režimas |
| Vidinis | Ne |
| Komponentas skirtas | Kompiuteris |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–90 % |
| Ūgis | 19,2 mm |
| Gylis | 156,3 mm |
| Plotis | 84 mm |
| Saugumo algoritmai | WPA2 WEP WPA WPA-PSK, WPA3, WPA2-PSK |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b |
| Palaikomi WLAN duomenų perdavimo greičiai | 54, 867 Mb/s, 300 Mb/s, 11, 1200 Mb/s, 574, 400 |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis | 1800 Mb/s |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| „Wi-Fi“ diapazonas | Dviejų dažnių juosta (2,4 GHz / 5 GHz) |
| „Wi-Fi“ standartai | 802.11a, „Wi-Fi 6“ (802.11ax), „Wi-Fi 4“ (802.11n), 802.11g, „Wi-Fi 5“ (802.11ac), 802.11b |
| MU-MIMO | Taip |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 10“, „Windows 10 IoT Core“, „Windows 10 Home“, „Windows 10 Education“ x64, „Windows 11 Enterprise“ x64, „Windows 10 Pro x64“, „Windows 10 Enterprise“, „Windows 10“ švietimas, „Windows 11“, „Windows 10 Enterprise“ x64, „Windows 10 x64“, „Windows 10 Pro“, „Windows 10 IoT Enterprise“, „Windows 11 x64“, „Windows 11 Enterprise“, „Windows 11 Pro“, „Windows 10 Home x64“, „Windows 11 Home“ |
| Greitas diegimo vadovas | Taip |
| Pridedami laidai | USB |
| Ryšio technologija | Belaidis |
| USB versija | 3.2 1-oji karta (3.1 1-oji karta) |
| Sąsaja | WLAN |
| Pagrindinio kompiuterio sąsaja | USB |
| Antenų kiekis | 2 |
| Įspėjimai | Prieš naudodami įsitikinkite, kad įrenginys tinkamai prijungtas prie USB prievado. Neardykite ir nemodifikuokite prietaiso, kad išvengtumėte pažeidimų ar elektros smūgio. Saugokite prietaisą nuo drėgmės ir ekstremalių temperatūrų. |
| Tvarumo atitiktis | Taip |