-
−1%
TP-Link Archer T2E vidinis WLAN 433 Mbit/s
TP-Link Archer T2E vidinis WLAN 433 Mbit/s
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Atitikties sertifikatai | Federalinė ryšių komisija (FCC), RoHS, CE |
| Antenos dizainas | Išorinis |
| Perdavimo galia (CE) | 23 dBm |
| Perdavimo galia (FCC) | 18 dBm |
| Vidinis | Taip |
| Veikimo režimai | Infrastruktūros režimas |
| Antena | Taip |
| Produkto spalva | Juoda, Sidabras |
| Komponentas skirtas | Kompiuteris |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–90 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Gylis | 78,5 mm |
| Plotis | 120,8 mm |
| Ūgis | 21,5 mm |
| „Wi-Fi“ standartai | 802.11b, 802.11a, 802.11g, „Wi-Fi 5“ (802.11ac), „Wi-Fi 4“ (802.11n) |
| „Wi-Fi“ diapazonas | Dviejų dažnių juosta (2,4 GHz / 5 GHz) |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 5“ (802.11ac) |
| Saugumo algoritmai | WPA-PSK, WPA3, WPA WPA2-PSK, WPA2 WEP |
| Palaikomi WLAN duomenų perdavimo greičiai | 200 Mb/s, 433 Mb/s, 11, 54 |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis | 433 Mb/s |
| Moduliacija | DBPSK 64-QAM, 256-QAM, CCK, 16-QAM, OFDM, DQPSK |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 10 Home x64“, „Windows 10 Enterprise“ x64, „Windows 10 Pro x64“, „Windows 10 Enterprise“, „Windows 10 Home“, „Windows 10 Pro“, „Windows 10“ švietimas, „Windows 10 Education“ x64, „Windows 10“, „Windows 10 IoT Core“, „Windows 10 IoT Enterprise“, „Windows 10 x64“ |
| Greitas diegimo vadovas | Taip |
| Išteklių kompaktinis diskas | Taip |
| Pridedami tvirtinimo laikikliai | Taip |
| Sąsaja | WLAN |
| Pagrindinio kompiuterio sąsaja | PCI Express |
| Ryšio technologija | Belaidis |
| Suderintos sistemos (HS) kodas | 85176990 |
| Įspėjimai | Venkite sąlyčio su vandeniu ar drėgme. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nelaikyti aukštoje temperatūroje. |
| Tvarumo atitiktis | Taip |