„Synology HAT3320-8T“ vidinis kietasis diskas, 8 TB, 7200 RPM, 3,5 colio, serijinis ATA III
„Synology HAT3320-8T“ vidinis kietasis diskas, 8 TB, 7200 RPM, 3,5 colio, serijinis ATA III
„Synology HAT3320-8T“ vidinis kietasis diskas, 8 TB, 7200 RPM, 3,5 colio, serijinis ATA III
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 12 - 17*
d. d.
| Komponentas skirtas | NAS |
| Tipas | Kietasis diskas (HDD) |
| Veikimas visą parą | Taip |
| Kietojo disko greitis | 7200 aps./min. |
| Kietojo disko dydis | 3,5 colio |
| Kietojo disko talpa | 8 TB |
| Sąsaja | Serijinis ATA III |
| HDD sąsajos perdavimo greitis | 6 Gb/s |
| Energijos suvartojimas (rašymas) | 9,07 W |
| Energijos suvartojimas (skaitymas) | 9,07 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 5,74 W |
| Darbinė temperatūra (TT) | 5–60 °C |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–70 °C |