Silicon Power P34A60 M.2 512 GB PCI Express SLC NVMe
Prekės kodas:
6-SP512GBP34A60M28
Silicon Power P34A60 M.2 512 GB PCI Express SLC NVMe
Silicon Power P34A60 M.2 512 GB PCI Express SLC NVMe
Prekės kodas:
6-SP512GBP34A60M28
Silicon Power P34A60 M.2 512 GB PCI Express SLC NVMe
Jūsų palyginimo sąraše yra 3 prekės, prašome vieną pašalinti ir bandyti dar kartą.
- Įtraukti į patikusias prekes
- Pridėta į patikusias prekes
- Pašalinta iš patikusų prekių
Garantija
60 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 10 - 14*
d. d.
| SSD capacity | 512 GB |
| NVMe | Yes |
| Mean time between failures (MTBF) | 2000000 h |
| Write speed | 1600 MB/s |
| SSD form factor | M.2 |
| Hardware encryption | No |
| Read speed | 2200 MB/s |
| NVMe version | 1.3 |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Width | 80 mm |
| Depth | 22 mm |
| Height | 3.5 mm |
| Weight | 8 g |
Įžeidžiantys bei reklaminio pobūdžio komentarai yra nepublikuojami.
Atsiliepimų nėra
!
Užklausa dėl prekių pristatymo ar užsakymų