„Silicon Power Armor A30“ išorinis kietasis diskas, 1 TB, baltas
Prekės kodas:
6-SP010TBPHDA30S3W
Silicon Power Armor A30 išorinis kietasis diskas 1 TB baltas
„Silicon Power Armor A30“ išorinis kietasis diskas, 1 TB, baltas
Prekės kodas:
6-SP010TBPHDA30S3W
Silicon Power Armor A30 išorinis kietasis diskas 1 TB baltas
Jūsų palyginimo sąraše yra 3 prekės, prašome vieną pašalinti ir bandyti dar kartą.
- Įtraukti į patikusias prekes
- Pridėta į patikusias prekes
- Pašalinta iš patikusų prekių
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
| Certification | CE/FCC/BSMI/Green dot/WEEE/RoHS/KCC/RCM |
| Security algorithms | 256-bit AES |
| Product colour | White |
| Protection features | Scratch resistant, Shock resistant |
| Housing material | Plastic, Rubber |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Windows operating systems supported | Windows XP Home, Windows 8, Windows 10, Windows XP Professional x64, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows 8.1, Windows Vista, Windows 7 |
| LED indicators | Yes |
| Bus powered | USB |
| Weight | 181 g |
| Width | 134 mm |
| Depth | 87.5 mm |
| Height | 18.6 mm |
| Thunderbolt technology | No |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wi-Fi | No |
| USB connector | USB Type-A |
| Output voltage | 5 V |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| Type | HDD |
| HDD size | 2.5" |
| HDD capacity | 1 TB |
Įžeidžiantys bei reklaminio pobūdžio komentarai yra nepublikuojami.
Atsiliepimų nėra
!
Užklausa dėl prekių pristatymo ar užsakymų