Seagate BarraCuda vidinis kietasis diskas 8 TB 5400 RPM 256 MB 3,5 colio Serial ATA III (ST8000DM004)
Seagate BarraCuda vidinis kietasis diskas 8 TB 5400 RPM 256 MB 3,5 colio Serial ATA III (ST8000DM004)



Seagate BarraCuda vidinis kietasis diskas 8 TB 5400 RPM 256 MB 3,5 colio Serial ATA III (ST8000DM004)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Nuolatinis kietojo disko perdavimo greitis | 190 MiB/s |
| Komponentas skirtas | Serveris / darbo stotis |
| Kietojo disko talpa | 8 TB |
| Saugojimo disko buferio dydis | 256 MB |
| Tipas | Kietasis diskas (HDD) |
| Kietojo disko greitis | 5400 aps./min. |
| Sąsaja | Serijinis ATA III |
| Įrašymo technologija | SMR |
| Kietojo disko dydis | 3,5 colio |
| Paleidimo / sustabdymo ciklai | 600000 |
| Energijos suvartojimas (PowerSave) | 0,25 W |
| Darbinė įtampa | 5 / 12 V |
| Paleidimo srovė | 2 A |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,25 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 3,4 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 5,3 W |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–60 °C |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–70 °C |
| Gylis | 147 mm |
| Svoris | 630 g |
| Ūgis | 26,1 mm |
| Plotis | 101,8 mm |
| Suderintos sistemos (HS) kodas | 84717050 |