-
−1%
Qoltec 51857 išorinis DVD-RW įrašymo įrenginys |USB 3:0|juoda
Qoltec 51857 išorinis DVD-RW įrašymo įrenginys |USB 3:0|juoda
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| DVD+RW įrašymo greitis | 4 kartus |
| DVD-ROM skaitymo greitis | 8 kartus |
| CD-R įrašymo greitis | 24 kartus |
| DVD-RAM įrašymo greitis | 5 kartus |
| Korpuso dizainas | Išorinis |
| DVD-R įrašymo greitis | 8 kartus |
| CD-RW įrašymo greitis | 16 kartų |
| DVD+R įrašymo greitis | 8 kartus |
| Korpuso medžiaga | ABS sintetika |
| CD-ROM skaitymo greitis | 24 kartus |
| Pagrindinė produkto spalva | Juoda |
| Kabelio ilgis | 22,5 cm |
| DVD-RW įrašymo greitis | 4 kartus |
| Ūgis | 145 mm |
| Gylis | 16 mm |
| Plotis | 146 mm |
| Svoris | 267 g |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows XP“, „Windows 7“, „Windows 8.1“, „Windows Vista“, „Windows 10“ |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | „MacOS“ |
| Bendras SATA jungčių skaičius | 1 |
| USB jungtis | USB 3.0 |