NETGEAR GS724TPv3 valdomas L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Maitinimas per Ethernet (PoE) Pilka
NETGEAR GS724TPv3 valdomas L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Maitinimas per Ethernet (PoE) Pilka
Garantija
120 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 11 - 16*
d. d.
| Ventiliatorių skaičius | 2 ventiliatoriai |
| Produkto spalva | Pilka |
| LED indikatoriai | Taip, Veikla, Nuoroda, PoE, Galia, Greitis |
| Stovo montavimas | Taip |
| Perteklinių ventiliatorių palaikymas | Taip |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 20,69 W |
| Maitinimo šaltinis įtrauktas | Taip |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 11,3 W |
| IGMP šnipinėjimas | Taip |
| Prieigos kontrolės sąrašas (ACL) | Taip |
| DHCP funkcijos | DHCP klientas, DHCP šnipinėjimas |
| Prieigos kontrolės sąrašo (ACL) IPv4 įrašai | 100 |
| Laikymo temperatūra (TT) | -20–70 °C |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 0–95 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–50 °C |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 0–95 % |
| Valdymas žiniatinklyje | Taip |
| Debesyje valdomas | Taip |
| Jungiklio tipas | Tvarkoma |
| Perjungti sluoksnį | L2 |
| Svoris | 3,15 kg |
| Ūgis | 43,2 mm |
| Plotis | 440 mm |
| Gylis | 257 mm |
| VLAN palaikymas | Taip |
| VLAN skaičius | 256 |
| Tinklo standartai | IEEE 802.1w, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad, IEEE 802.1s, IEEE 802.1D |
| Procesoriaus dažnis | 800 MHz |
| „Flash“ atmintis | 64 MB |
| Vidinė atmintis | 512 MB |
| Triukšmo lygis | 26,1 dB |
| Integruotas procesorius | Taip |
| Procesoriaus modelis | ARM Cortex-A55 |
| Vidutinis laikas tarp gedimų (MTBF) | 1784610 val. |
| Procesoriaus gamintojas | ARM |
| Pagrindiniai perjungimo RJ-45 Ethernet prievadų tipai | Gigabito eternetas (10/100/1000) |
| Šviesolaidinio pluošto jungtis | SFP |
| Įdiegtų SFP modulių kiekis | 2 |
| Bazinių perjungimo RJ-45 Ethernet prievadų kiekis | 24 |
| Paketų buferinė atmintis | 1,5 MB |
| Perjungimo pajėgumas | 52 Gb/s |
| Maitinimas per Ethernet (PoE) kiekvienam prievadui | 190 W |
| Bendras maitinimo per Ethernet (PoE) biudžetas | 231,07 W |
| Maitinimas per Ethernet (PoE) | Taip |
| Maitinimo per Ethernet ir (PoE+) prievadų skaičius | 24 |
| Daugiaadresio perdavimo palaikymas | Taip |
| Išfiltruotų daugiaadresinių grupių skaičius | 512 |