Lexar NQ100 1,92 TB 2,5" Serial ATA III
Lexar NQ100 1,92 TB 2,5" Serial ATA III


Lexar NQ100 1,92 TB 2,5" Serial ATA III
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
| SSD form factor | 2.5" |
| TBW rating | 672 |
| SSD capacity | 1.92 TB |
| Protection features | Shock resistant, Vibration proof |
| Interface | Serial ATA III |
| Drive writes per day (DWPD) | 0.32 |
| Component for | PC/Laptop |
| Read speed | 550 MB/s |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Maximum operating temperature | 70 °C |
| Vibration resistance | 20 G |
| Operating shock | 1500 G |
| Height | 100.2 mm |
| Depth | 7 mm |
| Weight | 34 g |
| Width | 69.8 mm |