Lexar NM790 M.2 1 TB PCI Express 4.0 SLC NVMe
Lexar NM790 M.2 1 TB PCI Express 4.0 SLC NVMe






Lexar NM790 M.2 1 TB PCI Express 4.0 SLC NVMe
Garantija
60 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Garantinis laikotarpis | 5 metai |
| Apsaugos funkcijos | Atsparumas vibracijai, Atsparus smūgiams |
| Komponentas skirtas | Stacionarus kompiuteris / nešiojamas kompiuteris |
| Įrašymo greitis | 6500 MB/s |
| Sąsaja | PCI Express 4.0 |
| SSD formato koeficientas | M.2 |
| NVMe versija | 1.4 |
| Atminties tipas | SLC |
| SSD talpa | 1 TB |
| Litografija | 12 nm |
| Skaitymo greitis | 7400 MB/s |
| NVMe | Taip |
| PCI Express sąsajos duomenų juostos | x4 |
| Vidutinis laikas tarp gedimų (MTBF) | 1500000 val. |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–85 °C |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–70 °C |
| Atsparumas vibracijai | 20 g |
| Maksimali darbinė temperatūra | 70 °C |
| Veikimo šokas | 1500 gramų |
| Plotis | 22 mm |
| Gylis | 80 mm |
| Svoris | 6 g |
| Ūgis | 2,45 mm |
| Įspėjimai | Neardykite įrenginio patys., Nelaikyti aukštoje temperatūroje., Saugoti nuo drėgmės. |