Lanberg NC-1200-WI tinklo plokštė WLAN 5000 Mbit/s
Lanberg NC-1200-WI tinklo plokštė WLAN 5000 Mbit/s



Lanberg NC-1200-WI tinklo plokštė WLAN 5000 Mbit/s
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Antenos dizainas | Vidinis |
| Komponentas skirtas | Stacionarus kompiuteris / nešiojamas kompiuteris |
| Vidinis | Ne |
| Antena | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Ūgis | 7,3 mm |
| Gylis | 16,5 mm |
| Plotis | 37,5 mm |
| Palaikomi WLAN duomenų perdavimo greičiai | 300 Mb/s, 867 Mb/s |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis | 5000 Mb/s |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11e, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11i, IEEE 802.11b, IEEE 802.11k |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Sąsaja | WLAN |
| USB versija | 2.0 |
| Pagrindinio kompiuterio sąsaja | USB |
| Ryšio technologija | Belaidis |
| Antenų kiekis | 2 |
| Pelnas | 2 dBi |