-
−6%
„Kioxia LSF10Z002TG8“ vidinis SSD diskas, 2 TB, M.2 PCI Express 4.0 NVMe QLC
„Kioxia LSF10Z002TG8“ vidinis SSD diskas, 2 TB, M.2 PCI Express 4.0 NVMe QLC
Garantija
60 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Atsitiktinis skaitymas (4KB) | 1000000 IOPS |
| SSD formato koeficientas | M.2 |
| M.2 SSD dydis | 2280 (22 x 80 mm) |
| Atsitiktinis rašymas (4KB) | 1250000 IOPS |
| NVMe | Taip |
| Komponentas skirtas | Stacionarus kompiuteris / nešiojamas kompiuteris |
| Sąsaja | PCI Express 4.0 |
| NVMe versija | 2.0b |
| Atminties tipas | QLC |
| SSD talpa | 2 TB |
| Darbinė įtampa | 3,3 V |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–85 °C |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–85 °C |
| Plotis | 22,1 mm |
| Svoris | 5,6 g |
| Ūgis | 2,38 mm |
| Gylis | 80,2 mm |
| Atitikties sertifikatai | RoHS |