-
−3%
Kioxia EXCERIA 2,5' 480 GB Serial ATA III TLC
Kioxia EXCERIA 2,5' 480 GB Serial ATA III TLC
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| „DevSlp“ (įrenginio miego režimo) palaikymas | Taip |
| Skaitymo greitis | 555 MB/s |
| Atsitiktinis rašymas (4KB) | 88000 IOPS |
| SSD talpa | 480 GB |
| Sąsaja | Serijinis ATA III |
| Atsitiktinis skaitymas (4KB) | 82000 IOPS |
| Duomenų perdavimo sparta | 6 Gb/s |
| Komponentas skirtas | Nešiojamasis kompiuteris |
| TBW įvertinimas | 120 |
| SSD formato koeficientas | 2,5 colio |
| Įrašymo greitis | 540 MB/s |
| TRIM palaikymas | Taip |
| Atminties tipas | TLC |
| Vidutinis laikas tarp gedimų (MTBF) | 1500000 val. |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 1,6 W |
| Darbinė įtampa | 5 V |
| Energijos suvartojimas (vidutinis) | 1,6 W |
| Veikimo šokas | 1500 gramų |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–65 °C |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–85 °C |
| Darbinė vibracija | 20 g |
| Gylis | 100,5 mm |
| Svoris | 45,6 g |
| Plotis | 70,1 mm |
| Ūgis | 7,2 mm |