„Kingston Technology 2000G“ nešiojamasis SSD XS2000
„Kingston Technology 2000G“ nešiojamasis SSD XS2000
Garantija
60 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | „Mac OS X 10.15.3 Catalina“, „Mac OS X 11.0 Big Sur“, „Mac OS X 10.15 Catalina“, „Mac OS X 10.14 Mojave“ |
| Korpuso medžiaga | Metalas, Plastikas |
| Apsaugos funkcijos | Atsparus smūgiams, Atsparus dulkėms, Atsparus vandeniui |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 8.1“, „Windows 8.1 Enterprise“ x64, „Windows 8.1 Pro x64“, „Windows 8.1 x64“, „Windows 10 Education“ x64, „Windows 10“, „Windows 10 IoT Core“, „Windows 8.1 Pro“, „Windows 10 Pro“, „Windows 10 IoT Enterprise“, „Windows 10 Home“, „Windows 10 Enterprise“, „Windows 10“ švietimas, „Windows 8.1 Enterprise“, „Windows 10 Pro x64“, „Windows 10 Home x64“, „Windows 10 Enterprise“ x64, „Windows 10 x64“ |
| Produkto spalva | Juoda |
| Plotis | 32,6 mm |
| Gylis | 69,5 mm |
| Ūgis | 13,5 mm |
| Svoris | 58,3 g |
| USB versija | 3.2 2 karta (3.1 2 karta) |
| „Wi-Fi“ | Ne |
| USB jungtis | USB C tipo |
| „Thunderbolt“ technologija | Ne |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės ilgis | 469,9 mm |
| Suderintos sistemos (HS) kodas | 84717070 |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bruto svoris | 2,88 kg |
| Produktų skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžutėje | 20 vnt. |
| Įspėjimai | Neatidarykite disko korpuso ir nebandykite jo taisyti patys. Gaminyje yra elektroninių komponentų, kurie gali būti pavojingi aplinkai. Nemeskite į įprastas atliekas. Venkite sąlyčio su vandeniu ir drėgme. |
| SSD talpa | 2 TB |
| Atminties tipas | 3D NAND |
| Įrašymo greitis | 2000 MB/s |
| Skaitymo greitis | 2000 MB/s |