Cudy WU650 tinklo plokštė WLAN 433 Mbit/s
Cudy WU650 tinklo plokštė WLAN 433 Mbit/s
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Komponentas skirtas | Stacionarus kompiuteris / nešiojamas kompiuteris |
| Antenos stiprinimo lygis (maks.) | 2 dBi |
| Vidinis | Ne |
| Antena | Taip |
| Antenos dizainas | Vidinis |
| Maitinamas USB | Taip |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–70 °C |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–90 % |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Plotis | 20 mm |
| Gylis | 15,8 mm |
| Svoris | 3 g |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Saugumo algoritmai | WPA2 WEP WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA |
| „Wi-Fi“ standartai | 802.11b, 802.11g, „Wi-Fi 5“ (802.11ac), 802.11a, „Wi-Fi 4“ (802.11n) |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis | 433 Mb/s |
| Dažnių diapazonas | 2,4–5,8 GHz |
| Palaikomi WLAN duomenų perdavimo greičiai | 433 Mb/s, 200 Mb/s |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 5“ (802.11ac) |
| „Wi-Fi“ diapazonas | Dviejų dažnių juosta (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | „Mac OS X 10.7 Lion“, „Mac OS X 10.14 Mojave“, „Mac OS X 10.15 Catalina“, „Mac OS X 10.11 El Capitan“, „Mac OS X 10.15.3 Catalina“, „Mac OS X 10.13 High Sierra“, „Mac OS X 10.9 Mavericks“, „Mac OS X 10.6 Snow Leopard“, „Mac OS X 10.10 Yosemite“, „Mac OS X 10.12 Sierra“, „Mac OS X 10.8 Mountain Lion“ |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 10“, „Windows XP“, „Windows 8.1“, „Windows Vista“, „Windows 7“, „Windows 8“ |
| Greitas diegimo vadovas | Taip |
| Išteklių kompaktinis diskas | Taip |
| Ryšio technologija | Belaidis |
| Sąsaja | WLAN |
| Pagrindinio kompiuterio sąsaja | USB |
| USB versija | 2.0 |
| USB jungties formos koeficientas | Tiesiai |
| Įspėjimai | Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Įrenginys nėra atsparus vandeniui – venkite sąlyčio su vandeniu. Neatidarykite prietaiso korpuso. |