Cudy PE10 tinklo plokštė Vidinis Ethernet 1000 Mbit/s
Cudy PE10 tinklo plokštė Vidinis Ethernet 1000 Mbit/s



Cudy PE10 tinklo plokštė Vidinis Ethernet 1000 Mbit/s
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Suderinami produktai | PCIE-16X/PCIE-4X/PCIE-8X/PCIE-1X |
| Vidinis | Taip |
| Komponentas skirtas | Kompiuteris |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–90 % |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–70 °C |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–45 °C |
| Plotis | 12 mm |
| Ūgis | 55 mm |
| Gylis | 75 mm |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis | 1000 Mb/s |
| Ethernet LAN duomenų perdavimo sparta | 100 Mb/s, 10, 1000 |
| Ethernet sąsajos tipas | Gigabito eternetas |
| Ethernet LAN | Taip |
| Ryšio technologija | Laidinis |
| Sąsaja | Ethernet |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| Pagrindinio kompiuterio sąsaja | PCI Express |
| Įspėjimai | Gaminyje yra elektroninių komponentų, todėl jo negalima išmesti į įprastą šiukšlių konteinerį. Venkite sąlyčio su skysčiais. Išsipylus, gaminys gali būti pažeistas. Prašome laikytis vietinių elektroninių atliekų šalinimo taisyklių. |