ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5080 OC 16 GB GDDR7 vaizdo plokštė
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5080 OC 16 GB GDDR7 vaizdo plokštė
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Maksimalus rodmenų skaičius vienoje vaizdo plokštėje | 4 |
| Maksimali raiška | 7680 x 4320 pikselių |
| Grafikos procesorius | GeForce RTX 5080 |
| Grafikos procesorių šeima | NVIDIA |
| CUDA | Taip |
| Lygiagretaus apdorojimo technologijų palaikymas | Nepalaikoma |
| Procesoriaus taktinio dažnio padidinimas | 2700 MHz |
| Duomenų perdavimo sparta | 30 Gb/s |
| Diskrečioji grafikos plokštės atmintis | 16 GB |
| Vaizdo plokštės atminties tipas | GDDR7 |
| Atminties magistralė | 256 bitų |
| Apšvietimo spalva | Daugiafunkcis |
| Aušinimo technologija | ASUS Axial-tech |
| Ventiliatorių skaičius | 3 ventiliatoriai |
| Apšvietimas | Taip |
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
| Formos faktorius | Viso aukščio/viso ilgio (FH/FL) |
| Produkto spalva | Daugiaspalvis |
| Lizdų skaičius | 3.6 |
| Papildomos maitinimo jungtys | 1x 16 kontaktų |
| Minimalus sistemos maitinimo šaltinis | 850 W |
| Gylis | 72 mm |
| Ūgis | 146 mm |
| Ilgis | 348 mm |
| Svoris | 1,94 kg |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| HDCP versija | 2.3 |
| Paruošta virtualiai realybei (VR) | Taip |
| HDCP | Taip |
| OpenGL versija | 4.6 |
| Dvigubos jungties DVI | Ne |
| NVIDIA G-SYNC | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| HDMI versija | 2.1b |
| Sąsajos tipas | PCI Express 5.0 |
| DisplayPort kiekis | 3 |
| Įspėjimai | Neįkvėpkite dulkių / purškalo., Venkite patekimo ant odos ir į akis., Neišmeskite į įprastas atliekas. |