Belaidis nuotolinis valdymas DSLR ir SLR kameroms su nuotolinio valdymo jungtimi. Jis pasižymi 50 metrų veikimo spinduliu, penkiais fotografavimo režimais ir galimybe vienu metu aktyvuoti kelis imtuvus.
Belaidis nuotolinis valdymas DSLR ir SLR kameroms su nuotolinio valdymo jungtimi. Jis pasižymi 50 metrų veikimo spinduliu, penkiais fotografavimo režimais ir galimybe vienu metu aktyvuoti kelis imtuvus.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Bevielis nuotolinio valdymo pultas DSLR ir SLR kameroms su nuotolinio valdymo jungtimi. Savybės: 50 metrų veikimo nuotolis, penki fotografavimo režimai ir galimybė vienu metu valdyti kelis imtuvus.
Savybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Bevielis Nuotolinio Valdymo Pultas Kameroms |
| Suderinamos Kameros | DSLR ir SLR kameros su nuotolinio valdymo jungtimi |
| Veikimo Dažnis | 2.4GHz |
| Nuotolis | Iki 50 metrų |
| Kanalai | 16 galimų kanalų |
| Fotografavimo Režimai | Vienas kadras, 5 sekundžių delsimo kadras, 3 nuolatiniai kadrai, neribotas nuolatinis fotografavimas, bulb režimas |
| Valdyti Kelis Imtuvus | Taip |
| Trikampio Lizdas | 1/4" 20 trikampio lizdas |
Specifikacijos | |
| Siųstuvo Baterijų Tipas | AAA Baterija x 2 |
| Siųstuvo Svoris | 24g |
| Siųstuvo Išmatavimai | 29.4 x 120.2 x 16mm |
| Imtuvo Baterijų Tipas | AAA Baterija x 2 |
| Imtuvo Svoris | 26g |
| Imtuvo Išmatavimai | 38 x 64.5 x 28.9mm |
| Nuimamo Spaustuko Suderinamas Storis | Apytiksliai 10mm~25mm |
| Nuimamo Spaustuko Svoris | 14.2g |
| Nuimamo Spaustuko Išmatavimai | 53.5 x 30 x 43.7mm |
Papildoma Informacija | |
| Įtraukti Priedai | Siųstuvas, Imtuvas, 4x AAA Baterija, Jungiamasis Kabelis, Nuimamas Spaustukas, Virvutė, Naudojimo Instrukcija |