Lenovo SLIM-5-16IRH10R Core i7-240H 16" WUXGA IPS lietimui jautrus ekranas, 16 GB RAM, 1 TB SSD, Bluetooth, juodas, Windows 11, kosminės mėlynos spalvos (PERPAKUOTA) 2 metų garantija Naujas Perpakuotas/Perpakuotas
Lenovo SLIM-5-16IRH10R Core i7-240H 16" WUXGA IPS lietimui jautrus ekranas, 16 GB RAM, 1 TB SSD, Bluetooth, juodas, Windows 11, kosminės mėlynos spalvos (PERPAKUOTA) 2 metų garantija Naujas Perpakuotas/Perpakuotas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus modelis | 240H |
| Procesoriaus bazinė galia | 45 W |
| Procesoriaus gijos | 16 |
| Maksimali turbo galia | 115 W |
| Procesoriaus branduoliai | 10 |
| Procesoriaus talpykla | 24 MB |
| Procesoriaus padidinimo dažnis | 5,2 GHz |
| Procesoriaus talpyklos tipas | Išmanioji talpykla |
| Našumo branduoliai | 6 |
| Procesorių šeima | „Intel Core 7“ |
| Efektyvūs branduoliai | 4 |
| Procesoriaus generavimas | „Intel Core“ (2 serija) |
| Integruotų grafikos plokščių šeima | „Intel UHD“ grafika |
| Integruotos GPU gamintojas | Intel |
| Integruotos grafikos plokštės modelis | „Intel UHD“ grafika |
| Integruota vaizdo plokštė | Taip |
| Vidinės atminties tipas | DDR5-SDRAM |
| Maksimali vidinė atmintis | 32 GB |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Spalvos pavadinimas | Kosminė mėlyna |
| Produkto spalva | Mėlyna |
| Produkto tipas | Nešiojamasis kompiuteris |
| Kintamosios srovės adapterio įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Kintamosios srovės adapterio maitinimas | 65 W |
| USB C tipo įkrovimo prievadas | Taip |
| Kintamosios srovės adapterio dažnis | 50/60 Hz |
| USB maitinimo tiekimas (USB PD) | Taip |
| Patikimos platformos modulis (TPM) | Taip |
| Patikimos platformos modulio (TPM) versija | 2.0 |
| „Windows Hello“ | Taip |
| Plotis | 356,5 mm |
| Svoris | 1,85 kg |
| Gylis | 250,6 mm |
| Ūgis | 16,9 mm |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 6“ (802.11ax) |
| „Wi-Fi“ standartai | „Wi-Fi 6“ (802.11ax) |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Ethernet LAN | Ne |
| „Bluetooth“ versija | 5.2 |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Ekrano ryškumas | 300 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 40,6 cm (16 colių) |
| Jutiklinis ekranas | Taip |
| HD tipo | WUXGA |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:10 |
| Skydelio tipas | IPS |
| Ekrano raiška | 1920 x 1200 pikselių |
| Įdiegta operacinė sistema | „Windows 11 Home“ |
| Integruotas mikrofonas | Taip |
| Mikrofonų skaičius | 2 |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Įdiegtų SSD diskų skaičius | 1 |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
| SSD formato koeficientas | M.2 |
| M.2 SSD dydis | 2242 (22 x 42 mm) |
| Bendra SSD diskų talpa | 1 TB |
| Optinio įrenginio tipas | Ne |
| Bendra saugojimo talpa | 1 TB |
| NVMe | Taip |
| SSD talpa | 1 TB |
| Saugojimo laikmenos | SSD diskas |
| Suderinamos atminties kortelės | „MicroSD“ („TransFlash“) |
| SSD sąsaja | PCI Express |
| HDMI versija | 1.4b |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| USB C tipo DisplayPort alternatyvus režimas | Taip |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipo prievadų kiekis | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipo prievadų kiekis | 2 |
| Kombinuotas ausinių / mikrofono prievadas | Taip |
| Infraraudonųjų spindulių (IR) kamera | Taip |
| Priekinės kameros raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Priekinė kamera | Taip |
| Priekinė kamera HD tipo | „Full HD“ |
| Baterijos talpa | 5200 mAh |
| Klaviatūros apšvietimas | Taip |
| Žymėjimo įrenginys | Jutiklinė planšetė |
| Skaitinė klaviatūra | Taip |