Lenovo Pro-5-16IAH10 Ultra 9 285H 16" 2.8K lietimui jautrus ekranas, 120Hz OLED, 32GB SSD, 1TB „Bluetooth“, juodas, RTX 5050, 8GB, „Windows 11“, pilka (PERPAKUOTA), 2 metų garantija. Naujas, perpakuotas.
Lenovo Pro-5-16IAH10 Ultra 9 285H 16" 2.8K lietimui jautrus ekranas, 120Hz OLED, 32GB SSD, 1TB „Bluetooth“, juodas, RTX 5050, 8GB, „Windows 11“, pilka (PERPAKUOTA), 2 metų garantija. Naujas, perpakuotas.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Procesorių šeima | Intel Core Ultra 9 |
| Našumo branduolio maksimalus turbo dažnis | 5,4 GHz |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Našumo branduoliai | 6 |
| Procesoriaus bazinė galia | 45 W |
| Efektyvus bazinis dažnis | 2,7 GHz |
| Našumo branduolio bazinis dažnis | 2,9 GHz |
| Procesoriaus talpykla | 24 MB |
| Efektyvūs branduoliai | 8 |
| Efektyvus branduolio maksimalus turbo dažnis | 4,5 GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 16 |
| Procesoriaus modelis | 285H |
| Procesoriaus gijos | 16 |
| Procesoriaus padidinimo dažnis | 5,4 GHz |
| Procesoriaus generavimas | „Intel Core Ultra“ (2 serija) |
| Maksimali turbo galia | 115 W |
| Mažos energijos sąnaudos efektyvūs branduoliai | 2 |
| Mažo galingumo efektyvus bazinis dažnis | 1000 MHz |
| Mažos galios efektyvus branduolio maksimalus turbo dažnis | 2,5 GHz |
| Diskrečioji grafikos plokštė | Taip |
| Integruota vaizdo plokštė | Taip |
| Integruotų grafikos plokščių šeima | „Intel Arc“ grafika |
| Diskrečiojo grafikos plokštės modelis | NVIDIA® GeForce RTX™ 5050 |
| Integruotos grafikos plokštės modelis | Intel Arc 140T |
| Integruotos GPU gamintojas | Intel |
| Vidinės atminties tipas | DDR5-SDRAM |
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| Maksimali vidinė atmintis | 32 GB |
| Spalvos pavadinimas | Luna pilka |
| Produkto spalva | Pilka |
| Produkto tipas | Nešiojamasis kompiuteris |
| Kintamosios srovės adapterio maitinimas | 170 W |
| „Windows Hello“ | Taip |
| Patikimos platformos modulio (TPM) versija | 2.0 |
| Patikimos platformos modulis (TPM) | Taip |
| Gylis | 251 mm |
| Plotis | 356,8 mm |
| Svoris | 1,96 kg |
| Ūgis | 16,5 mm |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 7“ (802.11be) |
| Ethernet LAN | Ne |
| „Bluetooth“ versija | 5.4 |
| „Wi-Fi“ standartai | „Wi-Fi 7“ (802.11be) |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Ekrano raiška | 2880 x 1800 pikselių |
| Ekrano paviršius | Blizgesys |
| HD tipo | 2,8 tūkst. |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:10 |
| Skydelio tipas | OLED |
| Ekrano įstrižainė | 40,6 cm (16 colių) |
| Jutiklinis ekranas | Taip |
| Ekrano ryškumas | 500 cd/m² |
| Įdiegta operacinė sistema | „Windows 11 Home“ |
| Mikrofonų skaičius | 2 |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Integruotas mikrofonas | Taip |
| SSD talpa | 1 TB |
| Saugojimo laikmenos | SSD diskas |
| NVMe | Taip |
| Suderinamos atminties kortelės | SD |
| SSD formato koeficientas | M.2 |
| Bendra saugojimo talpa | 1 TB |
| Bendra SSD diskų talpa | 1 TB |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
| Įdiegtų SSD diskų skaičius | 1 |
| SSD sąsaja | PCI Express |
| HDMI versija | 2.1 |
| Kombinuotas ausinių / mikrofono prievadas | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipo prievadų kiekis | 2 |
| „Thunderbolt 4“ prievadų kiekis | 2 |
| „Intel® Thunderbolt 4“ | Taip |
| Priekinė kamera | Taip |
| Priekinė kamera HD tipo | „Full HD“ |
| Infraraudonųjų spindulių (IR) kamera | Taip |
| Priekinės kameros raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Baterijos talpa | 5285 mAh |
| Klaviatūros foninio apšvietimo spalva | Balta |
| Žymėjimo įrenginys | Jutiklinė planšetė |
| Klaviatūros apšvietimas | Taip |
| Neuroninis procesorius (NPU) | „Intel“ dirbtinio intelekto pastiprinimas |