Kompiuteris Lenovo Yoga Slim 7 Intel Ultra 7 16GB/512GB 14"
Kompiuteris Lenovo Yoga Slim 7 Intel Ultra 7 16GB/512GB 14"
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | LENOVO, Lenovo |
| Serija | Lenovo Yoga Slim 7 |
| Kompiuterio tipas | Namams/mokslui, Verslui |
| Svoris | 1.19 kg, 2.393 kg. |
| Ilgis | 312 mm, 511 mm. |
| Plotis | 219.3 mm, 288 mm. |
| Aukštis | 13.9 mm, 78 mm. |
| Ekrano įstrižainė | 14 in |
| Ekrano paviršiaus tipas | Blizgus |
| Korpuso spalva | Pilka sp |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 16 GB |
| Vaizdo plokštės modelis | Intel Arc Graphics 140V |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 |
| Laikmenos tipas | SSD |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Procesoriaus tipas | Intel |
| Procesoriaus klasė | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Operatyviosios atminties tipas | LPDDR5X |
| Vaizdo plokštės tipas | Intel |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 512 GB |
| Vaizdo plokštės serija | Arc |
| Su vaizdo kamera | Taip |
| Integruotas mikrofonas | Taip |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
| Palaikomos atminties kortelės | SD |
| Klaviatūros kalba | Anglų (US) |
| Klaviatūros apšvietimas | Taip |
| Atskiras skaičių blokas | Ne |
| Garantija baterijai | 12 mėn |
| Jungtys | Micro SD, Combo audio jack, USB Type-C, HDMI 2.1, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Pagaminimo šalis | CN |