- Prekė sandelyje
Kompiuteris Lenovo LOQ Essential R7 16/512GB RTX4050
Kompiuteris Lenovo LOQ Essential R7 16/512GB RTX4050
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | LENOVO, Lenovo |
| Serija | Lenovo LOQ Essential |
| Kompiuterio tipas | Žaidimams |
| Svoris | 3.89 kg, 2.4 kg. |
| Ekrano įstrižainė | 15.6 in |
| Ekrano paviršiaus tipas | Matinis |
| Korpuso spalva | Pilka sp |
| IPS ekranas | Taip |
| Korpuso medžiaga | ABS plastikas |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 16 GB |
| Vaizdo plokštės modelis | Nvidia GeForce RTX 4050 |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Laikmenos tipas | SSD |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Procesoriaus tipas | AMD |
| Procesoriaus klasė | AMD Ryzen 7 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Operatyviosios atminties tipas | DDR5 |
| Vaizdo plokštės tipas | Nvidia |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 512 GB |
| Vaizdo plokštės serija | Geforce |
| Vaizdo plokštės atmintis | 6GB GDDR6 |
| Tinklo plokštė | Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2 |
| nVidia G | Sync- Taip |
| AMD FreeSync | Ne |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Klaviatūros apšvietimas | Taip |
| Atskiras skaičių blokas | Taip |
| Jungtys | 2 x USB-A 3.2 Gen 1, SD Card Reader, 1 x USB-C 3.2 Gen 1 (Power Delivery, DisplayPort 1.4), RJ-45, HDMI 2.1, Audio in/Mic |
| Ilgis | 500 mm. |
| Plotis | 260 mm. |
| Aukštis | 40 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |