Kompiuteris Idea Pad Slim 3 R 5-7535HS 16/512GB 16"
Kompiuteris Idea Pad Slim 3 R 5-7535HS 16/512GB 16"
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | LENOVO, Lenovo |
| Serija | Idea Pad Slim 3 |
| Kompiuterio tipas | Namams/mokslui |
| Svoris | 1.77 kg, 2.705 kg. |
| Ekrano įstrižainė | 16 in |
| Ekrano paviršiaus tipas | Matinis |
| Korpuso spalva | Pilka sp |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 16 GB |
| Vaizdo plokštės modelis | AMD Radeon 660M |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 |
| Laikmenos tipas | SSD |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Procesoriaus tipas | AMD |
| Procesoriaus klasė | AMD Ryzen 5 |
| Procesoriaus branduoliai | 6 |
| Operatyviosios atminties tipas | DDR5 |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 512 GB |
| Su vaizdo kamera | Taip |
| Integruotas mikrofonas | Taip |
| Klaviatūros kalba | Anglų (US) |
| Klaviatūros apšvietimas | Taip |
| Atskiras skaičių blokas | Taip |
| Jungtys | SD Card Reader, HDMI 1.4, USB Type-C, USB 3.2 Gen 1, 1 x Audio (Combo) |
| Ilgis | 486 mm. |
| Plotis | 309 mm. |
| Aukštis | 73 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |