- Prekė sandelyje
-
−24%
Kompiuteris Asus Vivobook 16 R AI 516/512GB 16"
Kompiuteris Asus Vivobook 16 R AI 516/512GB 16"
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | ASUS, Asus |
| Serija | Asus Vivobook 16 |
| Kompiuterio tipas | Namams/mokslui |
| Svoris | 1.8 kg, 2.4 kg. |
| Ekrano įstrižainė | 16 in |
| Ekrano paviršiaus tipas | Matinis |
| Korpuso spalva | Pilka sp |
| IPS ekranas | Taip |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 16 GB |
| Vaizdo plokštės modelis | AMD Radeon Graphics |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows |
| Laikmenos tipas | SSD |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Procesoriaus tipas | AMD |
| Procesoriaus klasė | Ryzen AI |
| Procesoriaus branduoliai | 6 |
| Operatyviosios atminties tipas | DDR5 |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 512 GB |
| Su vaizdo kamera | Taip |
| Integruotas mikrofonas | Taip |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Klaviatūros apšvietimas | Taip |
| Atskiras skaičių blokas | Taip |
| Jungtys | USB-C upstream x 2, HDMI 2.1, USB-A |
| Ilgis | 360 mm. |
| Plotis | 240 mm. |
| Aukštis | 70 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |