„Blackview AceBook 12K1“ i5-12450H 16 colių įstrižainės WUXGA 16GB SSD 512Mbps procesorius su „Windows 11 Pro“ pilkas nešiojamas kompiuteris
„Blackview AceBook 12K1“ i5-12450H 16 colių įstrižainės WUXGA 16GB SSD 512Mbps procesorius su „Windows 11 Pro“ pilkas nešiojamas kompiuteris
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Procesoriaus padidinimo dažnis | 4,4 GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Procesoriaus gijos | 12 |
| Procesoriaus talpykla | 12 MB |
| Procesorių šeima | Intel® Core™ i5 |
| Procesoriaus modelis | i5-12450H |
| Procesoriaus bazinė galia | 45 W |
| Procesoriaus talpyklos tipas | L3 |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Integruotos grafikos plokštės modelis | „Intel UHD“ grafika |
| Diskrečiojo grafikos plokštės modelis | Nėra |
| Integruotos GPU gamintojas | Intel |
| Integruotų grafikos plokščių šeima | „Intel® UHD“ grafika |
| Diskrečioji grafikos plokštė | Ne |
| Integruota vaizdo plokštė | Taip |
| Vidinės atminties tipas | LPDDR4 |
| Atminties takto dažnis | 3200 MHz |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Produkto spalva | Pilka |
| Originalus prekės ženklas | Blekvju |
| Produkto tipas | Nešiojamasis kompiuteris |
| Kintamosios srovės adapterio maitinimas | 65 W |
| Patikimos platformos modulis (TPM) | Taip |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | Taip |
| Patikimos platformos modulio (TPM) versija | 2.0 |
| Svoris | 1,8 kg |
| Ūgis | 19,1 mm |
| Gylis | 243,6 mm |
| Plotis | 360,7 mm |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 6“ (802.11ax) |
| Mobiliojo tinklo ryšys | Ne |
| WWAN | Neįdiegta |
| „Bluetooth“ versija | 5.2 |
| „Wi-Fi“ standartai | „Wi-Fi 6“ (802.11ax) |
| Ekrano raiška | 1920 x 1200 pikselių |
| HD tipo | WUXGA |
| Ekrano įstrižainė | 40,6 cm (16 colių) |
| Skydelio tipas | IPS |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Ekrano ryškumas | 330 cd/m² |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Įdiegta operacinė sistema | „Windows 11 Pro“ |
| Operacinės sistemos architektūra | 64 bitų |
| Integruotas mikrofonas | Taip |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Mikrofonų skaičius | 2 |
| Integruotų garsiakalbių skaičius | 2 |
| Bendra saugojimo talpa | 512 GB |
| Optinio įrenginio tipas | Ne |
| NVMe | Taip |
| SSD talpa | 512 GB |
| Saugojimo laikmenos | SSD diskas |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
| Įdiegtų SSD diskų skaičius | 1 |
| SSD formato koeficientas | M.2 |
| Suderinamos atminties kortelės | SD |
| Bendra SSD diskų talpa | 512 GB |
| Kombinuotas ausinių / mikrofono prievadas | Taip |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipo prievadų kiekis | 3 |
| HDMI versija | 2.0 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipo prievadų kiekis | 2 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Priekinė kamera | Taip |
| Priekinės kameros raiška | 1280 x 720 pikselių |
| Priekinė kamera HD tipo | HD |
| Baterijos talpa | 57 Wh |
| Žymėjimo įrenginys | Jutiklinė planšetė |
| Skaitinė klaviatūra | Taip |
| Įspėjimai | Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nelaikykite ilgai karštyje ar atviroje liepsnoje. Neišmeskite seno prietaiso į įprastas buitines atliekas – nuneškite jį į elektroninių atliekų surinkimo punktą. |
| Pavojaus piktograma(-os) | GHS07: Kenksminga, GHS09: Pavojus aplinkai, GHS08: Pavojus sveikatai |