Apple MacBook Neo 13" A18 Pro 8GB 512SSD RU Sidabrinis Z1TP00026
Apple MacBook Neo 13" A18 Pro 8GB 512SSD RU Sidabrinis Z1TP00026
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 5*
d. d.
| Prekės ženklas | obuolys |
| Svoris | 2,28 kg. |
| Gylis | 0,364 m. |
| Plotis | 0,076 m. |
| Ūgis | 0,258 m. |
| PC002 procesorius | „Apple A18 Pro“ 6 branduolių procesorius su 2 našumo ir 4 efektyvumo branduoliais |
| PC003 RAM | 8 GB |
| PC006 vaizdo įrašai | „Apple A18 Pro“ 5 branduolių GPU ir 16 branduolių neuroninis variklis |
| PC007 Ekrano dydis | 13,0 colio 2408 x 1506 LED IPS „Liquid Retina“ ekranas, 219 pikselių colyje, 500 nitų |
| PC008 Kietojo disko tūris | 512 GB SSD |
| PC010 baterija | Ličio jonų 36,5 Wh iki 16 valandų |
| PC011 Operacinė sistema | „Mac“ operacinė sistema |
| Šerdžių skaičius | 6 – šerdys: 2 P šerdys ir 4 E šerdys |
| Ekrano raiška | 2408x1506 |
| RAM dydis | 8 GB |
| Kietojo disko talpa | Nėra |
| Kietojo disko tipas | SSD diskas, SSD diskas |
| Vaizdo plokštės modelis | Apple A18 Pro |
| Vaizdo plokštės atminties dydis | „Apple A18 Pro 5“ – 16 branduolių neuroninis variklis |
| Vaizdo plokštės tipas | Apple A18 Pro |
| Pavaros tipas | Nėra |
| Integruotas mikrofonas | Yra |
| HDMI | Nėra |
| VGA | Nėra |
| USB 3.0 | Nėra |
| USB 2.0 | Nėra |
| Atminties kortelių skaitytuvas | Nėra |
| Integruota kamera | 1080p „FaceTime HD“ raiška |
| „Wi-Fi“ | „Wi-Fi 6E“ (802.11ax) |
| Baterijos tipas | Ličio jonų 36,5 Wh |
| Operacinės sistemos tipas | „Mac“ operacinė sistema |
| PC013 garantija | 2 metai (fiziniams asmenims) |
| „Bluetooth“ | Taip (6.0) |
| Klaviatūros kalbos | ANGLŲ / RUSŲ (su „Touch ID“) |
| Ekrano dydis | 13 colių 13–13,9 colių |
| Procesorius | Apple A18 Pro |
| Operacinė sistema | „Mac“ operacinė sistema |
| Ekrano tipas | LED IPS skystas tinklainės ekranas |
| PC012 Svoris | 1,23 kg |
| Spalva | Sidabras |
| Kompiuterio tipas | Mobilus ir lengvas |
| Korpuso medžiaga | Metalas (aliuminis) |
| Modelio pavadinimas | Z1TP00026 |
| Įtraukta | Įkroviklis nepridedamas |
| Garantija asmenims | 2 metai |
| Garantija juridiniams asmenims | 1 metai |
| Procesoriaus modelis | A18 Pro |
| Procesoriaus gamintojas | obuolys |
| Procesorių serija | A18 Pro |
| WiDi | Nėra |
| Žaibas | Nėra |
| Baterijos garantija | 1 metai |
| USB 3.1 | Nėra |
| Vardas | Apple MacBook Pro |
| USB C tipo | 1 x USB 3 (USB-C) prievadas, palaikantis: įkrovimą, „DisplayPort“, USB 3 (iki 10 Gb/s), 1 x USB 2 (USB-C) prievadas, palaikantis: įkrovimą per USB 2 iki 480 MB, Yra |
| SSD disko tūris | 512 GB, 501–999 GB |
| „Flash“ standžiojo disko tūris | Nėra |
| M.2 lizdas | Nėra |
| Mini DisplayPort | Nėra |
| RJ-45 | Nėra |
| 4G | Nėra |
| Dydis (P x A x G) | 29,75 x 1,27 x 20,64 |
| Maksimalus RAM dydis | 8 GB |
| Klaviatūros apšvietimas | Nėra |
| Klaviatūros kalba | RUS |
| Serijos pavadinimas | Apple MacBook Pro |
| Bendrasis modelis | Apple MacBook Neo 13.0 Liquid Retina A18 Pro |
| Plotis | 297,5 mm |
| Ūgis | 12,7 mm |
| Gylis | 206,4 mm |
| Baterijos talpa | Ličio jonų 36,5 Wh |
| Baterijų technologija | Ličio jonų |
| „Bluetooth“ versija | 6.0 |
| Jutiklinis ekranas | Nėra |
| Įkroviklis pridedamas | Nėra |