GIGABYTE AORUS FO27Q5P OLED QHD žaidimų monitorius pasižymi 2560 x 1440 pikselių raiška, 500Hz atnaujinimo dažniu ir 0,03 ms atsako laiku. Jame yra FreeSync Premium Pro, DisplayHDR True Black 500 palaikymas ir įvairios jungčių galimybės, įskaitant HDMI 2.1 ir DisplayPort 2.1.
GIGABYTE AORUS FO27Q5P OLED QHD žaidimų monitorius pasižymi 2560 x 1440 pikselių raiška, 500Hz atnaujinimo dažniu ir 0,03 ms atsako laiku. Jame yra FreeSync Premium Pro, DisplayHDR True Black 500 palaikymas ir įvairios jungčių galimybės, įskaitant HDMI 2.1 ir DisplayPort 2.1.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
GIGABYTE AORUS FO27Q5P OLED QHD žaidimų monitorius pasižymi 2560 x 1440 pikselių raiška, 500Hz atnaujinimo dažniu ir 0.03ms atsako laiku. Jame yra FreeSync Premium Pro, DisplayHDR True Black 500 palaikymas ir daugybė jungčių galimybių, įskaitant HDMI 2.1 ir DisplayPort 2.1.
Dizainas | |
|---|---|
| Produkto spalva | Juoda |
| Rinkos pozicionavimas | Žaidimų |
Galia | |
| Galingumo suvartojimas (PowerSave) | 0.3 W |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 42 kWh |
| Energijos efektyvumo skalė | A iki G |
| Energijos efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 36 kWh |
| Energijos efektyvumo klasė (SDR) | G |
| Galingumo suvartojimas (Tipiškai) | 49 W |
| AC įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| Galingumo suvartojimas (Budėjimo režimas) | 0.5 W |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
Svoris ir matmenys | |
| Aukštis (be stovo) | 356.4 mm |
| Svoris (be stovo) | 5 kg |
| Plotis (be stovo) | 610.3 mm |
| Svoris (su stovu) | 7.2 kg |
| Gylys (be stovo) | 57.2 mm |
| Aukštis (su stovu) | 532.5 mm |
| Plotis (su stovu) | 610.3 mm |
| Gylys (su stovu) | 158.6 mm |
Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 68.6 cm (27") |
| Aukštas dinaminis diapazonas (HDR) palaikomas | Taip |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Panele tipas | OLED |
| Antirefleksinė danga | Taip |
| Spalvų diapazonas | 99% |
| Pikselių žingsnis | 0.2292 x 0.2292 mm |
| Ekrano spalvų skaičius | 1.07 milijardo spalvų |
| Spalvų gylis | 10 bitų |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 500 Hz |
| Natūralus aspektas | 16:9 |
Multimedija | |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Taip |
| RMS galia | 10 W |
| Garsiakalbių skaičius | 2 |
Ergonomika | |
| Pasvirimo kampo diapazonas | -5 - 20° |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Panele tvirtinimo sąsaja | 100 x 100 mm |
Prievadai ir sąsajos | |
| USB energijos tiekimas (USB PD) | Taip |
| HDMI versija | 2.1 |
| Mini DisplayPort kiekis | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| DisplayPort kiekis | 2 |
| USB energijos tiekimas iki | 18 W |