- Prekė sandėlyje
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Santrauka | „Dahua Technology LM27-B201S“. Ekrano įstrižainė: 68,6 cm (27"), Ekrano raiška: 1920 x 1080 pikselių, HD tipas: „Full HD“, Ekrano technologija: LCD, Reakcijos laikas: 4 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. Integruoti garsiakalbiai. VESA tvirtinimo įtaisas. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://display.dahuasecurity.com/consumer/en/products/productDetail?product_id=126837 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,445 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,69 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,115 |
| Foninio apšvietimo tipas | LED |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 250 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 27 colių |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Ekrano technologija | LCD |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 100 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydelio tipas | IPS |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| Ekrano forma | Butas |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Mažos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| Integruota kamera | Ne |
| Integruotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 2 W |
| Rinkos pozicionavimas | Pradžia |
| Produkto spalva | Juoda |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Ausinių išvestis | Ne |
| VGA (D-Sub) prievadų kiekis | 1 |
| Skydinio montavimo sąsaja | 75 x 75 mm |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Kintamosios srovės adapterio išėjimo įtampa | 12 V |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 21 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | Nėra |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 36 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Išorinis |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–85 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Rėmelio plotis (apačioje) | 16,1 mm |
| Rėmelio plotis (šonuose) | 3 mm |
| Rėmelio plotis (viršuje) | 3 mm |
| Gylis (su stovu) | 58,7 mm |
| Aukštis (su stovu) | 363 mm |
| Svoris (su stovu) | 3840 g |
| Plotis (su stovu) | 614,1 mm |
| Pakuotės gylis | 458 mm |
| Pakuotės aukštis | 114 mm |
| Pakuotės svoris | 5250 g |
| Pakuotės plotis | 694 mm |
| Pridedami laidai | HDMI |
| Maitinimo adapteris pridedamas | Taip |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Sertifikavimas | CE |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1538766/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| EPREL registracijos numeris | 1538766 |
| EPREL versijos numeris | 1 |
| Modelis | DHI-LM27-B201S |
| Modelio pavadinimas | LM27-B201S |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,03531 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 3,84 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 5,4 kg |