Philips V Line 221V8A/00 LED ekranas 54,6 cm (21,5 colio) 1920 x 1080 pikselių Full HD juodas
Philips V Line 221V8A/00 LED ekranas 54,6 cm (21,5 colio) 1920 x 1080 pikselių Full HD juodas
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Be sunkiųjų metalų | Pb (švinas), Hg (gyvsidabris) |
| Rinkos pozicionavimas | Pradžia |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 13,3 W |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 20–80 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Laikymo temperatūra (TT) | -20–60 °C |
| Neveikiantis aukštis | 0–12192 m |
| Eksploatavimo aukštis | 0–3658 m |
| Gylis (be stovo) | 45 mm |
| Plotis (su stovu) | 492 mm |
| Svoris (su stovu) | 2,58 kg |
| Plotis (be stovo) | 492 mm |
| Aukštis (su stovu) | 376 mm |
| Svoris (be stovo) | 2,23 kg |
| Gylis (su stovu) | 220 mm |
| Aukštis (be stovo) | 295 mm |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| Komponentinio vaizdo sinchronizavimas | Atskiras sinchronizavimas, Žalias sinchronizavimas (SOG) |
| Mažos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| Dinaminio kontrastingumo santykio rinkodaros pavadinimas | Išmanusis kontrastas |
| Ekrano paviršius | Blizgesys |
| Matomas dydis, horizontalus | 47,7 cm |
| Vaizdo santykis | 16:9 |
| Foninio apšvietimo tipas | W-LED |
| Skaitmeninis horizontalus dažnis | 30–85 kHz |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 250 cd/m² |
| Skydelio tipas | VA |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Matomas dydis, vertikalus | 26,8 cm |
| Palaikomos grafikos skiriamosios gebos | 1920 x 1080 (1080 pikselių HD raiška) |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 3000:1 |
| Pikselių žingsnis | 0,24825 x 0,24825 mm |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,78 milijono spalvų |
| Ekrano forma | Butas |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Ekrano technologija | LED |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Ekrano įstrižainė | 54,6 cm (21,5 colio) |
| Skaitmeninis vertikalus dažnis | 48–75 Hz |
| Pikselių tankis | 102 pikselių colyje |
| RGB spalvų erdvė | sRGB |
| 3D | Ne |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 75 Hz |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| Integruota kamera | Ne |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| RMS vardinė galia | 2 W |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–20° |
| Ekrano meniu kalbų skaičius | 21 |
| Ekrano meniu (OSD) kalbos | turkų lenkų ispanų, Ukrainiečių suomių graikų Anglų Vokiečių italų, olandų japonų Švedų vengrų Tradicinė kinų kalba, prancūzų Korėjiečių kalba Supaprastinta kinų kalba, portugalų, Rusų Čekų |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Pakreipiamas | Taip |
| LED indikatoriai | Budėjimo režimas, Operacija |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| HDMI | Taip |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| HDCP | Taip |
| DVI prievadas | Ne |
| VGA (D-Sub) prievadų kiekis | 1 |
| Kompiuterio garso įvestis | Taip |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Rankinis | Taip |
| Įmontuotas žemųjų dažnių garsiakalbis | Ne |
| Perdirbama pakavimo medžiaga | 100% |
| Lengvo skaitymo režimas | Taip |
| Vidutinis laikas tarp gedimų (MTBF) | 50000 val. |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Įspėjimai | Padėkite monitorių ant lygaus ir stabilaus paviršiaus, kad išvengtumėte apvirtimo ir pažeidimų. Prieš valydami atjunkite monitorių nuo maitinimo šaltinio. Neardykite monitoriaus korpuso, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. |
| Bendras perdirbamų medžiagų kiekis | 100% |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |