Philips E Line 271E1SCA/00 LED ekranas 68,6 cm (27 colių) 1920 x 1080 pikselių Full HD LCD juodas
Philips E Line 271E1SCA/00 LED ekranas 68,6 cm (27 colių) 1920 x 1080 pikselių Full HD LCD juodas
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Rinkos pozicionavimas | Pradžia |
| Pėdų spalva | Juoda |
| Priekinio rėmelio spalva | Juoda |
| EPEAT atitiktis | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Sertifikuota „Energy Star“ | Taip |
| RoHS atitiktis | Taip |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 33,2 W |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Neveikiantis aukštis | 0–12192 m |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 20–80 % |
| Laikymo temperatūra (TT) | -20–60 °C |
| Eksploatavimo aukštis | 0–3658 m |
| Plotis | 611 mm |
| Svoris (su stovu) | 4,5 kg |
| Gylis | 43 mm |
| Ūgis | 367 mm |
| Gylis (su stovu) | 202 mm |
| Plotis (su stovu) | 611 mm |
| Svoris | 3,81 kg |
| Aukštis (su stovu) | 462 mm |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| Mažos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| Komponentinio vaizdo sinchronizavimas | Žalias sinchronizavimas (SOG), Atskiras sinchronizavimas |
| Skaitmeninis horizontalus dažnis | 30–85 kHz |
| Skaitmeninis vertikalus dažnis | 48–76 Hz |
| Foninio apšvietimo tipas | W-LED |
| Matomas dydis, vertikalus | 33,6 cm |
| Horizontalus skenavimo diapazonas | 30–85 kHz |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 3000:1 |
| Matomas dydis, horizontalus | 59,8 cm |
| Ekrano sRGB | Taip |
| Skydelio tipas | VA |
| NTSC aprėptis (tipinė) | 83% |
| Palaikomi vaizdo režimai | 1080p |
| Atskiras H/V sinchronizavimas | Taip |
| Vertikalus skenavimo diapazonas | 48–76 Hz |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 100% |
| Pikselių tankis | 82 pikselių colyje |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 75 Hz |
| Ekrano technologija | LCD |
| Spalvų gama | 83% |
| Ekrano įstrižainė | 68,6 cm (27 coliai) |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| 3D | Ne |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,78 milijono spalvų |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 250 cd/m² |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| Vaizdo santykis | 16:9 |
| Ekrano forma | Išlenktas |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Palaikomos grafikos skiriamosios gebos | 1920 x 1080 (1080 pikselių HD raiška) |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Pikselių žingsnis | 0,311 x 0,311 mm |
| Integruota kamera | Ne |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 3 W |
| Ekrano meniu (OSD) kalbos | turkų Švedų Ukrainiečių Tradicinė kinų kalba, prancūzų japonų Supaprastinta kinų kalba, Vokiečių italų, olandų ispanų, Anglų Rusų Čekų Korėjiečių kalba graikų lenkų suomių vengrų portugalų |
| Aukščio reguliavimas | Ne |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Ekrano meniu kalbų skaičius | 21 |
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–20° |
| LED indikatoriai | Budėjimo režimas, Operacija |
| Garso įvestis | Ne |
| VGA (D-Sub) prievadų kiekis | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Ausinių išėjimai | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| DVI prievadas | Ne |
| HDMI | Taip |
| Kompiuterio garso įvestis | Taip |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Rankinis | Taip |
| Perdirbama pakavimo medžiaga | 100% |
| Vidutinis laikas tarp gedimų (MTBF) | 50000 val. |
| Integruotas TV imtuvas | Ne |
| Įspėjimai | Prieš valydami atjunkite monitorių nuo maitinimo šaltinio. Padėkite monitorių ant lygaus ir stabilaus paviršiaus, kad išvengtumėte apvirtimo ir pažeidimų. Neardykite monitoriaus korpuso, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. |