Philips 1000 series 27E1N1100A/00 LED ekranas 68,6 cm (27 colių) 1920 x 1080 pikselių Full HD LCD juodas
Philips 1000 series 27E1N1100A/00 LED ekranas 68,6 cm (27 colių) 1920 x 1080 pikselių Full HD LCD juodas
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Rinkos pozicionavimas | Pradžia |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | Nėra |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | D |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 18,8 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Laikymo temperatūra (TT) | -20–60 °C |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 20–80 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Eksploatavimo aukštis | 0–3658 m |
| Neveikiantis aukštis | 3658–12192 m |
| Gylis (su stovu) | 211 mm |
| Aukštis (su stovu) | 457 mm |
| Plotis (su stovu) | 617 mm |
| Aukštis (be stovo) | 357 mm |
| Plotis (be stovo) | 617 mm |
| Svoris (be stovo) | 3,58 kg |
| Svoris (su stovu) | 4 kg |
| Gylis (be stovo) | 46 mm |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| Komponentinio vaizdo sinchronizavimas | Atskiras sinchronizavimas |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| Mažos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| AMD „FreeSync“ tipas | Laisvas sinchronizavimas |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| Rankinis | Taip |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė, HDMI |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Pikselių žingsnis | 0,3114 x 0,3114 mm |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Horizontalus skenavimo diapazonas | 30–85 kHz |
| Skaitmeninis horizontalus dažnis | 30–115 kHz |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 250 cd/m² |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Spalvų gamos standartas | sRGB |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| Ekrano įstrižainė | 68,6 cm (27 coliai) |
| Ekrano forma | Butas |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Vertikalus skenavimo diapazonas | 48–60 Hz |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 100 Hz |
| Paviršiaus kietumas | 3 val. |
| Dinaminio kontrastingumo santykio rinkodaros pavadinimas | Mega Infinity DCR |
| Miglos dažnis | 25% |
| Pikselių tankis | 81,59 pikselių colyje |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Foninio apšvietimo tipas | W-LED |
| Skaitmeninis vertikalus dažnis | 48–100 Hz |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Skydelio tipas | IPS |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 68,6 cm |
| Matomas dydis, horizontalus | 59,8 cm |
| Ekrano technologija | LCD |
| Reakcijos laikas (greitas) | 1 ms |
| DDC/CI | Taip |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1300:1 |
| Ekrano sRGB | Taip |
| Matomas dydis, vertikalus | 33,6 cm |
| Integruota kamera | Ne |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| RMS vardinė galia | 4 W |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–20° |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| LED indikatoriai | Operacija, Budėjimo režimas |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Ekrano meniu kalbų skaičius | 21 |
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Ekrano meniu (OSD) kalbos | Anglų ispanų, japonų Ukrainiečių suomių Vokiečių italų, olandų graikų turkų Tradicinė kinų kalba, prancūzų Korėjiečių kalba lenkų Švedų vengrų Rusų Čekų Supaprastinta kinų kalba, portugalų |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| HDCP | Taip |
| HDMI | Taip |
| HDCP versija | 1.4 |
| HDMI versija | 1.4 |
| Garso išvestis | Taip |
| Garso įvestis | Taip |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| VGA (D-Sub) prievadų kiekis | 1 |
| Suderinamos operacinės sistemos | „Mac OS X“ „Windows 11“ / „10“ |
| Atitikties sertifikatai | VCCI, RoHS, CB, EAC, Federalinė ryšių komisija (FCC), ICES, cTUVus, BSMI |
| „LowBlue“ režimas | Taip |
| Perdirbama pakavimo medžiaga | 100% |
| Be sunkiųjų metalų | Hg (gyvsidabris) |
| Lengvo skaitymo režimas | Taip |
| Vaizdo gerinimas | „SmartImage“ žaidimas |
| Vidutinis laikas tarp gedimų (MTBF) | 50000 val. |
| Įspėjimai | Prieš valydami atjunkite monitorių nuo maitinimo šaltinio. Padėkite monitorių ant lygaus ir stabilaus paviršiaus, kad išvengtumėte apvirtimo ir pažeidimų. Neardykite monitoriaus korpuso, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 1868780 |
| Nesudėtyje nėra | Merkurijus, PVC/BFR |
| Tvarumo atitiktis | Taip |