Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Patirkite įtraukiančius žaidimus su MAG 272F žaidimų monitoriumi. Jis pasižymi 1920x1080 (FHD) raiška, 200 Hz atnaujinimo dažniu ir greitu 0,5 ms (GtG, min.) atsako laiku. Monitorius yra paruoštas HDR, todėl akį traukiančios detalės išryškėja reguliuojant kontrastą ir šešėlius. Sukurtas konkurencingiems šaudyklėms iš pirmojo asmens, RPG/MMORPG ir skrydžių/lenktynių simuliatorių žanrams, MSI MAG 272F žaidimų monitorius pakelia atsitiktinius žaidimus į naują lygį, skatindamas žaidėjus matyti ne tik žaidimą.
Pagrindinė MSI MAG serija įkūnija stabilumą ir ilgaamžiškumą bei yra sukurta atlaikyti intensyviausias žaidimų sesijas. Visa serija pasižymi tvirta konstrukcija, pasižyminčia metaliniu kietumu ir puikiu šilumos išsklaidymu, užtikrinančiu visų svarbių žaidimų komponentų stabilumą.
| Santrauka | MSI MAG 272F. Ekrano įstrižainė: 68,6 cm (27"), Ekrano raiška: 1920 x 1080 pikselių, HD tipas: „Full HD“, Reakcijos laikas: 0,51 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. VESA tvirtinimo įtaisas. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.msi.com/Monitor/MAG-272F |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,44 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,66 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,125 |
| „Adobe RGB“ aprėptis | 90 % |
| Vaizdo santykis | 16:9 |
| Spalvų gama | 91 % |
| Spalvų gamos standartas | DCI-P3 |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 100000000:1 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| DCI-P3 aprėptis | 91 % |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 300 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 27 colių |
| Rodomas spalvų skaičius | 1,07 milijardo spalvų |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Horizontalus skenavimo diapazonas | 30–230 kHz |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 200 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydelio tipas | Greitas IPS |
| Pikselių žingsnis | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Reakcijos laikas | 0,51 ms |
| Reakcijos laiko matavimo tipas | GTG (nuo pilkos iki pilkos) |
| Ekrano forma | Butas |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 115 % |
| Palaikomos grafikos skiriamosios gebos | 1920 x 1080 (1080 pikselių HD raiška) |
| Palaikomi vaizdo režimai | 1920p |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Vertikalus skenavimo diapazonas | 48–200 Hz |
| Matomas dydis, horizontalus | 597,888 mm |
| Matomas dydis, vertikalus | 336,312 mm |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| AMD „FreeSync“ tipas | „FreeSync Premium“ |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| Integruota kamera | Ne |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Ne |
| Berėmės konstrukcijos | Taip |
| Rinkos pozicionavimas | Žaidimai |
| Produkto spalva | Juoda |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| DisplayPort versija | 1.2a |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| DVI prievadas | Ne |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 2.0b |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Ausinių išėjimai | 1 |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Aukščio reguliavimas | Ne |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pivot | Ne |
| Pasukamas | Ne |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–20 ° |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 30 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 21 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Gylis (su stovu) | 249,8 mm |
| Gylis (be stovo) | 54 mm |
| Aukštis (su stovu) | 440 mm |
| Aukštis (be stovo) | 364,8 mm |
| Svoris (su stovu) | 3900 g |
| Plotis (su stovu) | 612,6 mm |
| Plotis (be stovo) | 612,6 mm |
| Pakuotės gylis | 131 mm |
| Pakuotės aukštis | 446 mm |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės svoris | 6200 g |
| Pakuotės plotis | 668 mm |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2239862/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| EPREL registracijos numeris | 2239862 |
| EPREL versijos numeris | 5 |
| Modelis | MAG 272F |
| Modelio pavadinimas | MAG 272F |
| Pridedami priedai | 1 x HDMI™ laidas (2.0), 1 x maitinimo laidas (C13), 1 x maitinimo adapteris, 1 x trumpas vadovas |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,0363 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 3,9 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 6,4 kg |