Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Santrauka | „Dahua Technology LM30-E330CA“. Ekrano įstrižainė: 76,2 cm (30"), Ekrano raiška: 2560 x 1080 pikselių, HD tipas: „UltraWide Full HD“, Ekrano technologija: LCD, Reakcijos laikas: 1 ms, Natūralus kraštinių santykis: 21:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. VESA tvirtinimo įtaisas, Aukščio reguliavimas. Produkto spalva: Juoda, Raudona |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://display.dahuasecurity.com/consumer/en/products/productDetail?product_id=133337 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,44 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,815 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,25 |
| „Adobe RGB“ aprėptis | 83 % |
| Foninio apšvietimo tipas | LED |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 3000:1 |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 250 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 30 colių |
| Ekrano raiška | 2560 x 1080 pikselių |
| Ekrano technologija | LCD |
| HD tipo | Itin platus „Full HD“ ekranas |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 200 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 21:9 |
| NTSC aprėptis (tipinė) | 85 % |
| Skydelio tipas | VA |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Ekrano kreivumo įvertinimas | 1500R |
| Ekrano forma | Išlenktas |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 120 % |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Rinkos pozicionavimas | Žaidimai |
| Produkto spalva | Juoda, raudona |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| DisplayPort kiekis | 2 |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| HDMI versija | 2.0 |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Reguliuojamas aukštis (maks.) | 115 mm |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 75 x 75 mm |
| Pasukimo kampo diapazonas | -25–25 ° |
| Pasukamas | Taip |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–20 ° |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Kintamosios srovės adapterio išėjimo įtampa | 12 V |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 25,8 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | Nėra |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 55 W |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 48 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Išorinis |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–85 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Gylis (be stovo) | 121,7 mm |
| Aukštis (be stovo) | 317,8 mm |
| Svoris (be stovo) | 6500 g |
| Plotis (be stovo) | 701,1 mm |
| Pakuotės gylis | 248 mm |
| Pakuotės aukštis | 450 mm |
| Pakuotės svoris | 9000 g |
| Pakuotės plotis | 817 mm |
| Pridedami laidai | DisplayPort |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1716107/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | F |
| EPREL registracijos numeris | 1716107 |
| EPREL versijos numeris | 2 |
| Modelis | DHI-LM30-E330CA |
| Modelio pavadinimas | LM30-E330CA |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,08965 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 6,5 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 8,6 kg |