Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Dominuokite žaidimą su Q25G4SR QHD 300Hz Fast IPS žaidimų monitoriumi
„Q25G4SR“ monitorius pasižymi stulbinančia QHD raiška, stulbinančiu 300 Hz atnaujinimo dažniu ir 1 ms GtG atsako laiku, greitu IPS ekranu, kad vaizdas būtų itin sklandus ir krištolo skaidrumo. Dėl MBR MPRT 0,3 ms, HDR400 ir mažos įvesties delsos kiekviena akimirka yra ryški ir reaguoja greitai. Sukurtas maksimaliam našumui, jis turi HDMI 2.1 jungtį, ergonomišką stovą ir eSporto pagrindą, kad būtų užtikrintas optimalus komfortas ir stabilumas. Pakelkite savo nustatymus į aukštesnį lygį su monitoriumi, sukurtu konkurencingiems žaidimams.
| Santrauka | AOC G4 Q25G4SR. Ekrano įstrižainė: 62,2 cm (24,5"), Ekrano raiška: 2560 x 1440 pikselių, HD tipas: „Quad HD“, Ekrano technologija: LED, Reakcijos laikas: 1 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. Integruotas(-i) garsiakalbis(-iai). VESA tvirtinimo įtaisas, Aukščio reguliavimas. Produkto spalva: Juoda, Raudona |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://eu.aoc.com/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,415 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,687 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,14 |
| „Adobe RGB“ aprėptis | 91 % |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Foninio apšvietimo tipas | W-LED |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| DCI-P3 aprėptis | 91,3 % |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 400 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 24,5 colio |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 62,2 cm |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Ekrano raiška | 2560 x 1440 pikselių |
| Ekrano technologija | LED |
| HD tipo | Keturių raiškų HD |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | „DisplayHDR 400“ |
| Horizontalus skenavimo diapazonas | 30–450 kHz |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 300 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydelio tipas | Greitas IPS |
| Pikselių tankis | 119,89 pikselių colyje |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Atsako laikas (MPRT) | 0,3 ms |
| Reakcijos laiko matavimo tipas | GTG (nuo pilkos iki pilkos) |
| Ekrano forma | Butas |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 114,7 % |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Vertikalus skenavimo diapazonas | 48–300 Hz |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| AMD „FreeSync“ atnaujinimo dažnio diapazonas | 48–300 Hz |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| Mažos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| VESA adaptyvaus sinchronizavimo palaikymas | Taip |
| Integruota kamera | Ne |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 4 W |
| Nuimamas stovas | Taip |
| Priekinio rėmelio spalva | Juoda |
| Rinkos pozicionavimas | Žaidimai |
| Produkto spalva | Juoda, raudona |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| HDMI versija | 2.1 |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Ausinių išėjimai | 1 |
| Reguliuojamas aukštis (maks.) | 130 mm |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Kabelių valdymas | Taip |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| LED indikatoriai | Taip |
| Ekrano meniu kalbų skaičius | 19 |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Ekrano meniu (OSD) kalbos | Kroatų / čekų / olandų / anglų / suomių / prancūzų / vokiečių / italų / japonų / korėjiečių / lenkų / portugalų / rusų / supaprastinta kinų / ispanų / švedų / tradicinė kinų / turkų / ukrainiečių |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Vaizdas vaizde | Taip |
| Pivot | Taip |
| Pasukimo kampas | -90 - 90° |
| Pasukimo kampo diapazonas | -30–30 ° |
| Pasukamas | Taip |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -3–21 ° |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 40 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 21 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 23 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Gylis (su stovu) | 207,6 mm |
| Gylis (be stovo) | 52,2 mm |
| Aukštis (su stovu) | 498,9 mm |
| Aukštis (be stovo) | 325,3 mm |
| Svoris (su stovu) | 4760 g |
| Svoris (be stovo) | 3760 g |
| Plotis (su stovu) | 560,1 mm |
| Plotis (be stovo) | 560,1 mm |
| Pakuotės gylis | 139 mm |
| Pakuotės aukštis | 139 mm |
| Pakuotės svoris | 7450 g |
| Pakuotės plotis | 690 mm |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė / „DisplayPort“ / HDMI |
| Nesudėtyje nėra | Gyvsidabris/PVC/BFR |
| Rėmelio storio tipas | Berėmės |
| Specifinės prekės ženklo technologijos | Kryžius |
| Sertifikavimas | Atitinka EEĮA, REACH, RoH reikalavimus |
| Atitikties sertifikatai | REACH / RoHS / EEĮA |
| Skambinimo punktas | Taip |
| FPS skaitiklis | Taip |
| Be sunkiųjų metalų | Hg (gyvsidabris) |
| Maža įvesties delsa | Taip |
| Judesio suliejimo mažinimas | Taip |
| Šešėlių valdymas | Taip |
| Garantinis laikotarpis | 3 metai |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2244694/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | F |
| EPREL registracijos numeris | 2244694 |
| EPREL versijos numeris | 2 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,03991 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 4,76 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 7,5 kg |