iiyama G-MASTER GB2766HSU-B1 LED ekranas 68,6 cm (27 colių) 1920 x 1080 pikselių Full HD juodas
iiyama G-MASTER GB2766HSU-B1 LED ekranas 68,6 cm (27 colių) 1920 x 1080 pikselių Full HD juodas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Rinkos pozicionavimas | Žaidimai |
| Pėdų spalva | Juoda |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 28 W |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 546105 |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 20 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 30 kWh |
| Darbinė temperatūra (TT) | 5–35 °C |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Laikymo temperatūra (TT) | -20–60 °C |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Aukštis (su stovu) | 409,5 mm |
| Plotis (su stovu) | 610,5 mm |
| Gylis (su stovu) | 256 mm |
| Svoris (su stovu) | 5,7 kg |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| AMD „FreeSync“ atnaujinimo dažnio diapazonas | 48–165 Hz |
| Mažos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| AMD „FreeSync“ tipas | „FreeSync Premium“ |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė, DisplayPort, USB |
| Greito paleidimo vadovas | Taip |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Ekrano forma | Išlenktas |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 68,5 cm |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 3000:1 |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Ekrano technologija | LED |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Skydelio tipas | VA |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 250 cd/m² |
| Matomas dydis, horizontalus | 59,8 cm |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 80000000:1 |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Pikselių žingsnis | 0,311 x 0,311 mm |
| Matomas dydis, vertikalus | 33,6 cm |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Skaitmeninis horizontalus dažnis | 30–184 kHz |
| Ekrano paviršius | Matas |
| Ekrano įstrižainė | 68,6 cm (27 coliai) |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 165 Hz |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Ekrano kreivumo įvertinimas | 1500R |
| Integruota kamera | Ne |
| RMS vardinė galia | 4 W |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Aukščio reguliavimas | Taip, 13 cm |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–18° |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Ekrano meniu (OSD) kalbos | ispanų, Rusų Čekų prancūzų Vokiečių italų, olandų japonų Anglų lenkų |
| Ekrano meniu kalbų skaičius | 10 |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| Ausinių išėjimai | 1 |
| Integruotas USB šakotuvas | Taip |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| HDMI versija | 2.0 |
| HDMI | Taip |
| Įėjimo prievadų skaičius | 1 |
| USB šakotuvo versija | 2.0 |
| USB A tipo įėjimo prievadų kiekis | 2 |
| Ausinių išvestis | Taip |
| USB išsiuntimo prievado tipas | USB B tipo |
| Atitikties sertifikatai | REACH, RoHS, CE, EEĮA |
| Suderintos sistemos (HS) kodas | 85285210 |
| Įspėjimai | Saugoti nuo vandens ar per didelės drėgmės. Monitoriuje yra medžiagų, kurios gali būti kenksmingos aplinkai; laikykitės vietinių elektroninių prietaisų utilizavimo taisyklių. Venkite tiesioginio sąlyčio su skysčiais. |
| Tvarumo sertifikatai | ErP |