-
−12%
HP 23,8 colio Series 5 FHD monitorius – 524sf
HP 23,8 colio Series 5 FHD monitorius – 524sf
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Sidabras |
| Rinkos pozicionavimas | Pradžia |
| Nuimamas stovas | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 20 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 16 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 15 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Darbinė temperatūra (TT) | 5–35 °C |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 20–80 % |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 20–80 % |
| Plotis (su stovu) | 535,8 mm |
| Gylis (su stovu) | 177,2 mm |
| Aukštis (su stovu) | 396,8 mm |
| Gylis (be stovo) | 34 mm |
| Aukštis (be stovo) | 31,6 cm |
| Svoris (su stovu) | 2,5 kg |
| Plotis (be stovo) | 535,8 mm |
| Mažos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė, HDMI |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Maitinimo adapteris pridedamas | Taip |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Ekrano forma | Butas |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Palaikomos grafikos skiriamosios gebos | 1920 x 1080 (1080 pikselių HD raiška), 1280 x 800, 1600 x 900, 720 x 400, 1280 x 720 (HD 720), 640 x 480 (VGA), 1440 x 900, 1680 x 1050 (WSXGA+), 1024 x 768 (XGA), 800 x 600 (SVGA), 1280 x 1024 (SXGA) |
| Vertikalus skenavimo diapazonas | 48–100 Hz |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 300 cd/m² |
| Pikselių žingsnis | 0,28 x 0,28 mm |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Horizontalus skenavimo diapazonas | 30–113 kHz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 10000000:1 |
| Spalvų gamos standartas | sRGB |
| Ekrano įstrižainė | 60,5 cm (23,8 colio) |
| Skydelio tipas | IPS |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 100 Hz |
| Pikselių tankis | 93 pikselių colyje |
| Miglos dažnis | 25% |
| Paviršiaus kietumas | 3 val. |
| Spalvų gama | 99% |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1500:1 |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 60,5 cm |
| Spalvų gylis | 8 bitų |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Matomas dydis, vertikalus | 29,6 cm |
| Foninio apšvietimo tipas | Kraštinis LED |
| Ekrano technologija | LCD |
| Matomas dydis, horizontalus | 52,7 cm |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 99% |
| Integruota kamera | Ne |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–25° |
| HDCP | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| HDMI | Taip |
| VGA (D-Sub) prievadų kiekis | 1 |
| Svoris | 2,5 kg |
| Plotis | 535,8 mm |
| Gylis | 34 mm |
| Ūgis | 315,6 mm |
| Įspėjimai | Prieš valydami atjunkite monitorių nuo maitinimo šaltinio. Padėkite monitorių ant lygaus ir stabilaus paviršiaus, kad išvengtumėte apvirtimo ir pažeidimų. Neardykite monitoriaus korpuso, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884962780886, 884962825631, 884962780510 |
| Tvarumo sertifikatai | ENERGY STAR |
| Tvarumo atitiktis | Taip |