Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Priekinio rėmelio spalva | Juoda |
| Rinkos pozicionavimas | Žaidimai |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 37 W |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 68 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 32 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | G |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Gylis (su stovu) | 220 mm |
| Plotis (su stovu) | 808 mm |
| Aukštis (su stovu) | 534,6 mm |
| Gylis (be stovo) | 110,8 mm |
| Svoris (su stovu) | 7,36 kg |
| Plotis (be stovo) | 808 mm |
| Svoris (be stovo) | 7,36 kg |
| Aukštis (be stovo) | 363,5 mm |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| AMD „FreeSync“ tipas | „FreeSync Premium“ |
| VESA adaptyvaus sinchronizavimo palaikymas | Taip |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| Mažos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė, HDMI DisplayPort |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Spalvų gamos standartas | DCI-P3 |
| Reakcijos laiko matavimo tipas | GTG (nuo pilkos iki pilkos) |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| HD tipo | Itin platus „Quad HD“ ekranas |
| Ekrano forma | Išlenktas |
| Natūralus kraštinių santykis | 21:9 |
| Palaikomos grafikos skiriamosios gebos | 2560 x 1440, 1600 x 900, 1920 x 1080 (1080 pikselių HD raiška), 800 x 600 (SVGA), 1680 x 1050 (WSXGA+), 640 x 480 (VGA), 1280 x 720 (HD 720), 1024 x 768 (XGA), 1440 x 900 (WXGA+), 3440 x 1440, 720 x 480 |
| Pikselių žingsnis | 0,23175 x 0,23175 mm |
| Ekrano įstrižainė | 86,4 cm (34 coliai) |
| Ekrano paviršius | Matas |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Rodomas spalvų skaičius | 1,07 milijardo spalvų |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 450 cd/m² |
| Ekrano raiška | 3440 x 1440 pikselių |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Ekrano kreivumo įvertinimas | 1500R |
| Foninio apšvietimo tipas | Kraštinis LED |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | „DisplayHDR 400“ |
| DCI-P3 aprėptis | 95% |
| Matomas dydis, vertikalus | 33,4 cm |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 200 Hz |
| Ekrano technologija | LED |
| Matomas dydis, horizontalus | 79,7 cm |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 125% |
| Skydelio tipas | VA |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 4000:1 |
| Spalvų gylis | 10 bitų |
| Spalvų gama | 95% |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Integruota kamera | Ne |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 2 W |
| Reguliuojamas aukštis (maks.) | 13 cm |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–20° |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Pasukamas | Ne |
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| Pivot | Ne |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| DisplayPort kiekis | 2 |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| DVI prievadas | Ne |
| HDMI versija | 2.0 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Garso įvestis | Taip |
| HDMI | Taip |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Garantinis laikotarpis | 3 metai |
| Įspėjimai | Saugoti nuo vandens ar per didelės drėgmės. Monitoriuje yra medžiagų, kurios gali būti kenksmingos aplinkai; laikykitės vietinių elektroninių prietaisų utilizavimo taisyklių. Venkite tiesioginio sąlyčio su skysčiais. |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 2215823 |