ASUS VP227HF kompiuterio monitorius 54,5 cm (21,4") 1920 x 1080 pikselių „Full HD“ LCD Juoda
ASUS VP227HF kompiuterio monitorius 54,5 cm (21,4") 1920 x 1080 pikselių „Full HD“ LCD Juoda
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Rinkos pozicionavimas | Žaidimai |
| Pėdų spalva | Juoda |
| Nuimamas stovas | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 9,97 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (PowerSave) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 10 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | C |
| Aukštis (su stovu) | 363,8 mm |
| Plotis (su stovu) | 492,7 mm |
| Svoris (su stovu) | 2,6 kg |
| Gylis (su stovu) | 204,4 mm |
| Gylis (be stovo) | 57,5 mm |
| Plotis (be stovo) | 492,7 mm |
| Aukštis (be stovo) | 291,3 mm |
| Svoris (be stovo) | 2,3 kg |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| VESA adaptyvaus sinchronizavimo palaikymas | Taip |
| Mažos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| Greito paleidimo vadovas | Taip |
| Stovas pridedamas | Taip |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Matomas dydis, horizontalus | 48,7 cm |
| Skaitmeninis vertikalus dažnis | 48–100 Hz |
| Matomas dydis, vertikalus | 27 cm |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Skaitmeninis horizontalus dažnis | 30–115 kHz |
| Ekrano forma | Butas |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Ekrano įstrižainė | 54,5 cm (21,4 colio) |
| Skydelio tipas | VA |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 250 cd/m² |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 4000:1 |
| Atsako laikas (MPRT) | 1 ms |
| Spalvų gamos standartas | sRGB |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Ekrano technologija | LCD |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Pikselių žingsnis | 0,249 x 0,241 mm |
| Rodomas spalvų skaičius | 1,073 milijardo spalvų |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 99% |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 100 Hz |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Ne |
| Integruota kamera | Ne |
| Pakreipimo kampo diapazonas | 20–5° |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Aukščio reguliavimas | Ne |
| Tvirtinamas prie sienos | Taip |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Ausinių išėjimai | 1 |
| HDCP | Taip |
| HDMI versija | 1.4 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| VGA (D-Sub) prievadų kiekis | 1 |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| Ausinių išvestis | Taip |
| HDMI | Taip |
| HDCP versija | 1.4 |
| Specifinės prekės ženklo technologijos | Akių priežiūra+, NUOSTABUS |
| Įspėjimai | Padėkite monitorių ant lygaus ir stabilaus paviršiaus, kad išvengtumėte apvirtimo ir pažeidimų. Prieš valydami atjunkite monitorių nuo maitinimo šaltinio. Neardykite monitoriaus korpuso, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 2336842 |
| Tvarumo sertifikatai | ENERGY STAR, Bendrosios išlaidos (BCO), EPEAT sidabras, Miškų valdymo tarybos (FSC) mišinys |