Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Santrauka | „Dahua Technology DHI-LM86-S400“. Produkto dizainas: Skaitmeninis informacinis plokščias ekranas. Ekrano įstrižainė: 2,18 m (86"), Ekrano technologija: LCD, Ekrano raiška: 3840 x 2160 pikselių, Ekrano ryškumas: 350 cd/m², HD tipas: 4K Ultra HD. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.dahuasecurity.com |
| Vieneto dėžutės aukštis | 1.26 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 2.1 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,23 |
| Ekrano ryškumas | 350 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 86" |
| Ekrano raiška | 3840 x 2160 pikselių |
| Ekrano technologija | LCD |
| HD tipo | 4K Ultra HD raiška |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| LED foninio apšvietimo tipas | Tiesioginis LED |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Gimtoji atnaujinimo dažnio | 60 Hz |
| Skydelio tipas | SKELBIMAI |
| Reakcijos laikas | 8 ms |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| DVI prievadas | Ne |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| RS-232 sąsaja | Taip |
| USB prievadas | Taip |
| USB prievadų kiekis | 1 |
| VGA (D-Sub) įvesties prievadai | 1 |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Integruotų garsiakalbių skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 20 W |
| Skydinio montavimo sąsaja | 800 x 400 mm |
| Palaikomas išdėstymas | Vidinis |
| Produkto spalva | Juoda |
| Produkto dizainas | Skaitmeninių ekranų plokščiaekranis ekranas |
| Ekrano forma | Butas |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Tikslas | Universalus |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 170 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | Nėra |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė / HDMI |
| Montavimo rinkinys | Taip |
| Nuotolinio valdymo pultas pridedamas | Taip |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–85 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Sertifikavimas | CE, FCC |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2030219/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | G |
| EPREL registracijos numeris | 2030219 |
| EPREL versijos numeris | 2 |
| Modelis | LM86-S400 |
| Modelio pavadinimas | DHI-LM86-S400 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,6086 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 55,7 kg |