- Prekė sandelyje
VIRYKLĖ E-E ST W5V8LCSA WHIRLPOOL
VIRYKLĖ E-E ST W5V8LCSA WHIRLPOOL
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | WHIRLPOOL, Whirlpool |
| Modelis | W5V8LCSA |
| Plotis | 50 cm, 500 mm. |
| Gylis | 60 cm |
| Aukštis | 85 cm, 850 mm. |
| Spalva | Pilka sp |
| Svoris | 48.9 kg, 52.4 kg. |
| Energinio efektyvumo klasė | A |
| Galia | 8300 W |
| Kaitlentės tipas | Elektrinė |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Orkaitės tipas | Elektrinė |
| Orkaitės galia | 2400 W |
| Orkaitės talpa | 60 l |
| Orkaitės durelių stiklų skaičius | 2 |
| Su apšvietimu | Taip |
| Termostatas | Taip |
| Valymo tipas | Katalizinė savaiminio išsivalymo sistema |
| Viryklės dangtis | Be dangčio |
| Valdymas | Mechaninis, Elektroninis |
| Ekranas | Taip |
| Laikmatis | Taip |
| Kepimo padėklų skaičius | 2 |
| Vaikų saugos funkcija | Ne |
| Grotelių skaičius | 1 |
| Skyrius indams | Taip |
| Laido kištukas | Ne |
| Prijungimo kabelis | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Ilgis | 600 mm. |
| Pagaminimo šalis | TR |