- Prekė sandelyje
VIRYKLĖ E-E ST FSM57300GX BEKO
VIRYKLĖ E-E ST FSM57300GX BEKO
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | BEKO, Beko |
| Modelis | FSM57300GX |
| Plotis | 50 cm, 500 mm. |
| Gylis | 60 cm |
| Aukštis | 85 cm, 850 mm. |
| Spalva | Sidabro sp |
| Svoris | 42.7 kg, 43.48 kg. |
| Energinio efektyvumo klasė | A |
| Kaitlentės tipas | Elektrinė |
| Kaitlentės paviršius | Stiklo keramika |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Dujų degiklių elektrinis uždegimas | Taip |
| Orkaitės tipas | Elektrinė |
| Orkaitės talpa | 55 l |
| Orkaitės maksimali temperatūra | 250 °C |
| Orkaitės durelių stiklų skaičius | 2 |
| Orkaitės funkcijų skaičius | 7 |
| Orkaitės funkcijos | Be konvekcijos |
| Su apšvietimu | Taip |
| Termostatas | Taip |
| Valymo tipas | Išsivalymas garais |
| Viryklės dangtis | Be dangčio |
| Valdymas | Sensorinis |
| Ekranas | Taip |
| Laikmatis | Taip |
| Kepimo padėklų skaičius | 1 |
| Grotelių skaičius | 1 |
| Skyrius indams | Taip |
| Prijungimo kabelis | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Ilgis | 600 mm. |
| Pagaminimo šalis | TR |