- Prekė sandelyje
VIRYKLĖ E-E IS5V8CSX/P INDESIT
VIRYKLĖ E-E IS5V8CSX/P INDESIT
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | INDESIT, Indesit |
| Modelis | IS5V8CSX/P |
| Plotis | 50 cm, 500 mm. |
| Gylis | 60 cm |
| Aukštis | 85 cm, 850 mm. |
| Spalva | Pilka sp |
| Energinio efektyvumo klasė | A |
| Kaitlentės tipas | Elektrinė |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Orkaitės tipas | Elektrinė |
| Orkaitės talpa | 55 l |
| Orkaitės maksimali temperatūra | 250 °C |
| Orkaitės durelių stiklų skaičius | 2 |
| Orkaitės funkcijų skaičius | 8 |
| Su apšvietimu | Taip |
| Termostatas | Taip |
| Valymo tipas | Hidrolizės savaiminio išsivalymo sistema |
| Viryklės dangtis | Be dangčio |
| Valdymas | Mechaninis |
| Ekranas | Taip |
| Laikmatis | Taip |
| Kepimo padėklų skaičius | 2 |
| Grotelių skaičius | 1 |
| Skyrius indams | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Papildoma informacija | Turi liekamąją karščio indikaciją |
| Svoris | 49.561 kg. |
| Ilgis | 600 mm. |
| Pagaminimo šalis | TR |