- Prekė sandelyje
VIRYKLĖ E-E CCB56490BM AEG
VIRYKLĖ E-E CCB56490BM AEG
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | AEG, AEG |
| Kolekcija | "SteamBake" |
| Modelis | CCB56490BM |
| Plotis | 50 cm, 565 mm. |
| Gylis | 60 cm |
| Aukštis | 85.8 cm, 940 mm. |
| Spalva | Pilka sp |
| Svoris | 44 kg, 47 kg. |
| Korpuso medžiaga | Nerūdijantysis plienas |
| Energinio efektyvumo klasė | A |
| Galia | 8605.5 W |
| Kaitlentės tipas | Elektrinė |
| Kaitlentės paviršius | Stiklo keramika |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Kaitviečių skersmuo | 180mm/120mm, 140mm, 250mm x 140mm, 140mm |
| Kaitviečių galia | 1700W/700W, 1200W, 2000W/1100W/900W, 1200W |
| Orkaitės tipas | Elektrinė |
| Orkaitės galia | 2505 W |
| Orkaitės talpa | 58 l |
| Orkaitės maksimali temperatūra | 250 °C |
| Orkaitės durelių stiklų skaičius | 2 |
| Orkaitės funkcijų skaičius | 9 |
| Orkaitės funkcijos | "AirFry"/Karšto oro srautas, Lengvas konvekcinis kepimas, Apatinis kaitinimas, Apatinis + Viršutinis kaitinimas, Greitas kepimas grilyje, Terminis kepintuvas, "SteamBake", Konvekcinis kepimas, Drėgnas kepimas, Atitirpinimas |
| Su apšvietimu | Taip |
| Termostatas | Taip |
| Valymo tipas | Aqua Clean |
| Viryklės dangtis | Be dangčio |
| Valdymas | Elektroninis |
| Ekranas | Taip |
| Laikmatis | Taip |
| Kepimo padėklų skaičius | 2 |
| Vaikų saugos funkcija | Ne |
| Grotelių skaičius | 2 |
| Skyrius indams | Taip |
| Laido kištukas | Ne |
| Prijungimo kabelis | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Papildoma informacija | Elektrinė keraminė kaitlentė yra sparti ir lengviau valoma alternatyva dujoms. Keraminės zonos įkaista sparčiai ir tiksliai. Funkcija "SteamBake" skirta vienu mygtuko paspaudimu namų sąlygomis iškepti kepinius kaip kepykloje. Dėl drėgmės tešla visiškai pakyla, todėl kepinio vidus lieka minkštas, o paviršius pasidengia traškia blizgia plutele. Orkaitė padengta tvirta, patvaris ir lengvai valoma emalio danga. Mėgaukitės traškiomis skrudintomis bulvytėmis arba daržovėmis, naudodami mažiau aliejaus su specialia funkcija "AirFry" ir viryklės skarda. Jūsų patiekalai niekada neperkeps, nes viryklės orkaitė turi elektroninį laikmatį, kuris, pasibaigus nustatytam laikui, išjungia kaitinimą. Galite visiškai nuimti stiklines dureles ir jos stiklus, todėl jas valyti - juok |
| Ilgis | 710 mm. |
| Pagaminimo šalis | RO |