- Prekė sandelyje
VIRYKLĖ D-E I6G5KCW INDESIT
VIRYKLĖ D-E I6G5KCW INDESIT



VIRYKLĖ D-E I6G5KCW INDESIT
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | INDESIT, Indesit |
| Modelis | I6G5KCW |
| Plotis | 60 cm, 600 mm. |
| Gylis | 60 cm |
| Aukštis | 85 cm, 850 mm. |
| Spalva | Balta sp |
| Energinio efektyvumo klasė | A |
| Kaitlentės tipas | Dujinė |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Orkaitės tipas | Elektrinė |
| Orkaitės talpa | 72 l |
| Orkaitės maksimali temperatūra | 250 °C |
| Orkaitės durelių stiklų skaičius | 3 |
| Orkaitės funkcijų skaičius | 6 |
| Su apšvietimu | Taip |
| Termostatas | Taip |
| Valymo tipas | Katalizinė savaiminio išsivalymo sistema |
| Viryklės dangtis | Be dangčio |
| Valdymas | Mechaninis |
| Ekranas | Ne |
| Laikmatis | Ne |
| Kepimo padėklų skaičius | 1 |
| Grotelių skaičius | 1 |
| Skyrius indams | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Svoris | 54.641 kg. |
| Ilgis | 600 mm. |
| Pagaminimo šalis | TR |