- Prekė sandelyje
Indukcinė viryklė su elektrine orkaite Gorenje GEIT5C60WPG
Indukcinė viryklė su elektrine orkaite Gorenje GEIT5C60WPG
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | GORENJE, Gorenje |
| Kolekcija | Advanced Line |
| Modelis | GEIT5C60WPG |
| Plotis | 50 cm, 500 mm. |
| Gylis | 59.4 cm |
| Aukštis | 85 cm, 850 mm. |
| Spalva | Balta sp |
| Svoris | 42.3 kg, 45.182 kg. |
| Energinio efektyvumo klasė | A |
| Galia | 10500 W |
| Kaitlentės tipas | Indukcinė |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Kaitviečių skersmuo | 2x180mm, 1x145mm, 1x210mm |
| Kaitviečių galia | 2x1500/2000W, 1x1200/1600W, 1x1500/2000W |
| Orkaitės tipas | Elektrinė |
| Orkaitės talpa | 70 l |
| Orkaitės maksimali temperatūra | 275 °C |
| Orkaitės durelių stiklų skaičius | 2 |
| Orkaitės funkcijų skaičius | 11 |
| Su apšvietimu | Taip |
| Termostatas | Taip |
| Valymo tipas | Aqua Clean |
| Viryklės dangtis | Be dangčio |
| Valdymas | Mechaninis, Sensorinis |
| Ekranas | Taip |
| Laikmatis | Taip |
| Kepimo padėklų skaičius | 2 |
| Vaikų saugos funkcija | Ne |
| Grotelių skaičius | 1 |
| Skyrius indams | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Teleskopiniai bėgeliai | 1 lygio |
| Ilgis | 594 mm. |
| Pagaminimo šalis | CZ |