- Prekė sandėlyje
Elektrinė viryklė su elektrine orkaite Gorenje GECS6C70WC
Elektrinė viryklė su elektrine orkaite Gorenje GECS6C70WC
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | GORENJE, Gorenje |
| Kolekcija | Advanced Line |
| Modelis | GECS6C70WC |
| Plotis | 60 cm, 600 mm. |
| Gylis | 60 cm |
| Aukštis | 85 cm, 850 mm. |
| Spalva | Balta sp |
| Svoris | 43.9 kg, 46.937 kg. |
| Energinio efektyvumo klasė | A |
| Kaitlentės tipas | Elektrinė |
| Kaitlentės paviršius | Stiklo keramika |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Kaitviečių skersmuo | 1x210/120mm, 2x145mm,1x180mm |
| Kaitviečių galia | 1x2200W, 2x1200W, 1x1800W |
| Orkaitės tipas | Elektrinė |
| Orkaitės talpa | 71 l |
| Orkaitės durelių stiklų skaičius | 2 |
| Orkaitės funkcijų skaičius | 11 |
| Su apšvietimu | Taip |
| Termostatas | Taip |
| Valymo tipas | Aqua Clean |
| Viryklės dangtis | Be dangčio |
| Valdymas | Mechaninis, Sensorinis |
| Ekranas | Taip |
| Laikmatis | Taip |
| Kepimo padėklų skaičius | 2 |
| Vaikų saugos funkcija | Ne |
| Grotelių skaičius | 1 |
| Skyrius indams | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Teleskopiniai bėgeliai | Nėra |
| Ilgis | 600 mm. |
| Pagaminimo šalis | CZ |